Składki członkowskie oraz składki na zagospodarowanie i ochronę wód w 2018 roku

Składki | 2017-10-26 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W załączniku poniżej przedstawiamy tabelarycznie wysokość składek członkowskich, wpisowego i legitymacji wędkarskich na 2018 rok, zatwierdzonych przez Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie Uchwałą nr 190 ZG PZW w Warszawie z dnia 26.08.2017 r. oraz KZD z dnia 21.10.2017 r. i wysokość składek na zagospodarowanie i ochronę wód w Okręgu Lublin zatwierdzonych Uchwałą nr 22 ZO PZW w Lublinie z dnia 25.09.2017 r.  Zarząd Okręgu PZW w Lublinie informuje, że wszystkie porozumienia międzyokręgowe podpisał tylko na wody nizinne, dlatego składka uzupełniająca umożliwiająca łowienie na wodach górskich w wysokości 84 zł dotyczy tylko członków Okręgu Lubelskiego.