Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu rozpoczęte.

Aktualności | 2009-01-31 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W ostatnim dniu stycznia na gościnnym łowisku licencyjnym Polskiego Związku Wędkarskiego Rogóżno, rozpoczęły się Podlodowe Mistrzostwa Okręgu. Do rywalizacji przystąpiło 78 zawodników reprezentujących 39 kół i klubów PZW w naszym Okręgu. Pokrywa lodowa jeziora Rogóżno czekała na przyjęcie tak dużej ilości zawodników, a aura aby przypieczętować wymogi regulaminowe, przez kilka ostatnich dni trzymając kreseczkę na termometrze poniżej zera utwardzała ją i nie pozwalała rozpuścić.

Pierwszy dzień zawodów upłynął bez niespodzianek. Zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej decyzje jeszcze nie zapadły.  Punktacja w dniu jutrzejszym może odwrócić się o 180 stopni. Jednak już dzisiaj widać, że faworyci nie zawodzą i o Mistrzostwo będą walczyć. Ciekawostką dzisiejszych zawodów jest fakt, że nie było zawodnika zerowego a łączna ilość złowionych ryb w dniu dzisiejszym wynosi ponad 64 kg. Poniżej przedstawiam skoroszyt zawodów po pierwszej turze,  a w nim arkusze wyników sektorowych oraz klasyfikacja indywidualna i drużynowa po pierwszym dniu zawodów.

Ze względów technicznych więcej zdjęć wkrótce. Przepraszam.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama