Podlodowe Mistrzostwa Okręgu rozpoczęte.

Aktualności | 2009-01-31 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W ostatnim dniu stycznia na gościnnym łowisku licencyjnym Polskiego Związku Wędkarskiego Rogóżno, rozpoczęły się Podlodowe Mistrzostwa Okręgu. Do rywalizacji przystąpiło 78 zawodników reprezentujących 39 kół i klubów PZW w naszym Okręgu. Pokrywa lodowa jeziora Rogóżno czekała na przyjęcie tak dużej ilości zawodników, a aura aby przypieczętować wymogi regulaminowe, przez kilka ostatnich dni trzymając kreseczkę na termometrze poniżej zera utwardzała ją i nie pozwalała rozpuścić.

Pierwszy dzień zawodów upłynął bez niespodzianek. Zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej decyzje jeszcze nie zapadły.  Punktacja w dniu jutrzejszym może odwrócić się o 180 stopni. Jednak już dzisiaj widać, że faworyci nie zawodzą i o Mistrzostwo będą walczyć. Ciekawostką dzisiejszych zawodów jest fakt, że nie było zawodnika zerowego a łączna ilość złowionych ryb w dniu dzisiejszym wynosi ponad 64 kg. Poniżej przedstawiam skoroszyt zawodów po pierwszej turze,  a w nim arkusze wyników sektorowych oraz klasyfikacja indywidualna i drużynowa po pierwszym dniu zawodów.

Ze względów technicznych więcej zdjęć wkrótce. Przepraszam.