Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

XXIV Jesienny Lipień Sanu z akcentem z Lublina

Aktualności | 2017-10-03 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniach 23-24 września zostały rozegrane ostanie zawody z cyklu Grand Prix Polski 2017 w wędkarstwie muchowym w kategorii seniorów i juniorów. Łowienie odbywało się w bardzo trudnych warunkach. Częściowo zmętniały San i siąpiący deszcz utrudniały wędkowanie  na perfekcyjnym poziomie. Lepiąca się żyłka mocno uprzykrzała życie.  Losowanie w tych warunkach  było kluczowe dla wyników w tych zawodach. Sektor A - Myczkowce był neutralny, tylko tam warunki były w miarę równe. Rzeki to całkiem inna bajka. Sektor B - OS San, im niżej tym lepiej.  Sektor C poniżej Hoczewki na odwrót . Na odcinku specjalnym tylko sucha mucha, poniżej wszystkie metody. na Myczkowcach podobnie.  Dynamika warunków na rzece wymuszała szukania wody czystej na pograniczu brudnej, co w trakcie łowienia zmieniało się nieustannie.  Brudna woda utrudniała brodzenie, co odczuł na własnej skórze kol. Piotr Zieleniak, licząc rybki w pełnym zanurzeniu. Do tego pogruchotał palca (szczęście w nieszczęściu że małego) . Reasumując dobre zawody w wykonaniu Bystrzycy II drużynowo  - 4 miejsce , indywidualnie bardzo dobry wynik kol. Ryśka Bąka, który zajął drugie miejsce z 14 punktami sektorowymi , pierwszy kol. Piotr Konieczny z Okręgu Krosno, który był poza zasięgiem z sumą 5 punktów .
Ponadto odbyło się podsumowanie Grand Prix za 2017 rok. Bardzo dobre III miejsce drużyny Bystrzycy I, a w kategorii juniorów indywidualnie II miejsce kol. Michała Kurnickiego. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników za wkład i godne reprezentowanie Okręgu Lublin .
Ps. Na własnym podwórku- zostały nam do rozegrania Jesienne zwody na Bystrzycy. W trosce o frekwencje nastąpiła zmiana w terminie z 8 na 22 października - niedziela (grupa zawodników startuje w eliminacjach do Grand Prix Polski na Moszczanicy). Szczegółowy komunikat przed zawodami .

Okręgowa Komisja Sportowa

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama