Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Zawody wędkarskie dla dzieci - Zakończenie wakacji

Aktualności | 2017-09-27 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniu 04.09.2017r. Komisja Młodzieżowa ZO w Lublinie zorganizowała Zawody Wędkarskie „Zakończenie Wakacji". Zawody odbyły się na zbiorniku wędkarskim w Markuszowie. Od kilku dni prognozy zapowiadały, że w dniu zawodów będzie załamie pogody, niestety zapowiedzi sprawdziły się i od samego rana padał deszcz. Pomimo tak niesprzyjającej aury do rywalizacji zgłosiło się 39 zawodników. Najmłodsza grupą do lat 12 liczyła 24 uczestników, w grupie do lat 14 udział wzięło 10 osób, a w grupie do lat 16 rywalizowało 5 uczestników. Pomimo tak niesprzyjającej aury młodzi zawodnicy i ich trenerzy nie chcieli i słyszeć o ewentualnym skróceniu czasu zawodów. W czasie łowienia okazało się, że ryby żerują bardzo delikatnie i potrzeba będzie większych umiejętności, żeby je przechytrzyć. Jednakże wszyscy zawodnicy mieli złowione ryby jedynie brak precyzji przy umieszczaniu ryb w siatce, a w drugim przypadku dziurawa siatki sprawiły, że dwoje zawodników zakończyło rywalizację z wynikiem zerowym. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

.
do lat 12
1. Gawron Iga - 1480
2. Zuchora Witek - 1440
3. Mendel Oliwia

.
do lat 14:
1. Łepecki Kamil - 2000
2. Gawron Martyna -1340
3. Zawieruch Jagoda - 1300

.
do lat 16:
1. Pielecha Przemysław - 3060
2. Skałecki Karol - 2020
3. Piasecki Mateusz - 1680

.
Bezpośredni po zakończeniu łowienia wszyscy uczestnicy dostali gorący posiłek. Zwycięscy w poszczególnych kategoriach zostali nagrodzeni pucharami i medalami, a wszyscy uczestnicy dostali cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego ufundowane przez Komisje Młodzieżową, oraz Sławomira Paprockiego właściciela Sklepu Wędkarskiego „Rybka" w Kurowie. W tym miejscu chciałbym podziękować naszemu sponsorowi Sławomirowi Paprockiemu i kolegom w Komisji Młodzieżowej Michałowi Zawierusze i Andrzejowi Wasilowi.

 


Zawada Piotr

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin