Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

XI Podlodowe Mistrzostwa Świdnika

Aktualności | 2009-01-26 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

25.01.2009 jezioro Maśluchowskie

To już XI edycja Podlodowych Mistrzostw Świdnika organizowanych przez nasze koło przy wsparciu Burmistrza Miasta Świdnika. Aby rozchmurzyć nieco
i ocieplić deszczowy poranek czekaliśmy na uczestników zawodów z gorącym barszczykiem .Następnie losowanie stanowisk które było dla wszystkich miłą niespodzianką i wzbudziło wiele emocji. 29 uczestników ujrzało na stoliku zamiast tradycyjnych numerków stos czekolad i batoników pod którymi ukryte były numery stanowisk. Po losowaniu wszyscy z ,,tabliczką słodyczy ku pokrzepieniu’’ udali się na swoje stanowiska.

W pierwszej turze ryby brały różnie a najlepsi łowili po ok. 1,5 kg płoci.
W drugiej turze ryba żerowała wyraźnie lepiej i złowiono w sumie ponad 26 kg ryb. Wprawiło to wszystkich w lepszy nastrój a czekający na brzegu gorący posiłek pozwolił zregenerować nadwątlone 5-cio godzinną walką na lodzie siły.

Kolejne emocje i komentarze wzbudziło wywieszone przez organizatorów zestawienie wyników. Jak to zwykle bywa okazało się że każda rybka była ważna
i mogła zaważyć na końcowych wynikach. Czołowe miejsca zajęli zawodnicy którym w obu turach udało się utrzymać wysoką formę. Trzech najlepszych zawodników otrzymało pamiątkowe puchary i medale a pierwsza dziesiątka dodatkowo nagrody rzeczowe.

A oto wyniki:

1

KOWALSKI JERZY

6 pkt

2970

2

WINIARSKI MAREK

9 pkt

2740

3

FRANKOWSKI ANDRZEJ

9 pkt

2635

4

OSTRZYŻEK PIOTR

12 pkt

2105

5

ZDYBEL ZBIGNIEW

14 pkt

2500

6

PALUSZEK MARIUSZ

17 pkt

1695

Mamy nadzieję, że poniżej umieszczone zdjęcia chociaż w części oddadzą urok
i atmosferę naszego wspólnego wędkowania, do czego zapraszamy wszystkich chętnych. A kolejne imprezy już niebawem...

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Kupidura Marcin Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Piekna Imrezka.pozdrowienia

 • Michałkiewicz Grzegorz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  grzegorzmichalkiewicz

  Panowie-kapitalna organizacja-gratuluję.Tak powinny wyglądać zawody.Naprawdę inne koła mogą brać przykład z wzorowej imprezy.Może tylko w pierwszej turze nie wszyscy mieli równe szanse,ale tak już bywa,że w losowaniu też trzeba mieć szczęćcie.Świetna atmosfera i wysoki poziom umiejętności zawodników.Napewno warto brać udział w takich zawodach.Ja z przyjemnością będę rywalizował w waszych spotkaniach.Szkoda tylko,że nie startowaliśmy drużynowo-może to jest pomysł na przyszłość? Członek koła Lin-Czuby w Lublinie.

 • Odzioba Piotr Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  pietia

  Wyniki i walka byłaby by jeszcze ciekawsza gdyby sektory przesunąć w pierwszej turze na głębszą wodę. Poza tym impreza zorganizowana wzorowo, bardzo dobra atmosfera, dobry posiłek. Panowie trzymajcie tak dalej , chętnie będę będę gościł na waszych zawodach. Członek Koła Lin-Czuby.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama