KOMUNIKAT ZAWODY ELIMINACJE GPX

Aktualności | 2017-08-30 | Publikujący: Klub Szukarek Lublin

KOMUNIKAT ZAWODÓW SPINNINGOWYCH ELIMINACJE GRAND PRIX OKRĘGU LUBELSKIEGO

Jezioro Rogóźno – 24 września 2017 r

Zawody Eliminacyjne GPx O.L.  (IV tura) zgodnie z terminarzem imprez sportowych zostaną zorganizowane w dniu 24 września 2017 r. (niedziela) na Jeziorze Rogóźno z łodzi.

Łodzie lub pontony min. dwuosobowe mogą być wyposażone w silnikami elektryczne.

Zakaz używania silników spalinowych przez zawodników w całej turze zawodów.

Organizatorem zawodów jest WKS SZUKAREK LUBLIN

I. Miejsce zbiórki

Godz. 5.30 spotykamy się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego nad Jeziorem ROGÓŹNO II. Zasady sportowe:

Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej (klubowej), żywą rybą.
Zawody będą zaliczane do punktacji indywidualnej całego cyklu Grand Prix zgodnie z ZOWSK i regulaminem GPX OL, jak również punktowane do ogólnej klasyfikacji drużynowej całego cyklu Grand Prix.
W zawodach GPx OL w celu ustalenia punktacji drużynowej, zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki w poszczególnych sektorach zawodników jednego Klubu.
Zawody rozegrane zostaną jedną siedmiogodzinną turą,
Ryby dopuszczone do punktacji zgodnie z ZOWSK. Wymiary zgodne z RAPR.
Ze względu na fakt, że zawody zostaną rozegrane żywą rybą zawodnik musi posiadać siatkę z obręczami (minimum 30 cm średnicy) do przechowywania żywych ryb. Zalecany jest również podbierak.
Prawo startu mają wszyscy chętni zawodnicy posiadający zezwolenie na wody Okręgu Lubelskiego

III. Teren zawodów

Zawody rozegrane zostaną na Jeziorze Rogóźno https://goo.gl/maps/KNtTGQSeDRM2

IV. Trening

Trening na J. Rogóźno dopuszczony jest do dnia 20.09.2017 r .cały dzień.

W dniach 21 – 23.09. 2017 r. wędkowanie przez uczestników zawodów jest zabronione pod rygorem dyskwalifikacji w zawodach.

UWAGA : Ze względu, iż jezioro jest łowiskiem specjalnym osoby trenujące zobowiązane są wnieść opłatę za wędkowanie zgodnie z cennikiem łowiska

Zezwolenie można nabyć w recepcji Ośrodka nad Jeziorem Rogóźno

V. Zasady finansowe

W dniu zawodów tj. 24.09.2017 r zawodnicy są zwolnieni z opłat zgodnie z uzgodnieniami z opiekunem łowiska.

Organizator w dniu zawodów pobiera opłatę startową w wysokości 15 zł. W ramach opłaty startowej organizator zapewnienia obsługę sędziowską, puchary dla zawodników w klasyfikacji indywidualnej (trzy pierwsze miejsca) oraz napoje chłodzące.

Informacja tylko dla klubów – dodatkowa wpłata w przypadku zawodników reprezentujących wędkarskie kluby sportowe wynosi 15 zł

Katering w kwocie 20 zł od osoby.(Zupa i Drugie Danie)

Zgodnie z ustaleniami Kluby zapewniają łodzie dla swoich zawodników oraz indywidualni zawodnicy we własnym zakresie. Organizator nie zapewnia kotwic ani kamizelek ratunkowych.

Istnieje możliwość skorzystania z łodzi OW Rogóźno za dodatkową opłatą 15 zł – osoba. zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do organizatora ze względu na ograniczona ilość łodzi - decyduje kolejność zgłoszeń.

VI. Zgłoszenia do zawodów

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.09.2017r. Uczestnicy zobowiązani są do zgłoszenia uczestnictwa w zawodach z podaniem czy przywiozą łódź lub ponton min. 2 osobowy mogą być wyposażone w silnik elektryczny. Listy z podanymi wyżej danymi proszę przesłać:

1)  w przypadku klubów wędkarskich listę przesyła przedstawiciel klubu wraz z podanie osób, które przyjadą z własnymi środkami pływającymi ( łódź lub ponton min. 2 osobowy)

2)  w przypadku zgłoszeń indywidualnych w/w dane przesyła osoba zainteresowana startem

Zgłoszenia Tomasz Kowalik 502240482 mailem szukareklublin@onet.eu

HARMONOGRAM ZAWODÓW

5,30 – 5.45 – potwierdzenie uczestnictwa w zawodach

5.45 – 6.45 – otwarcie, losowanie

7.00  – 14.00 – czas trwania zawodów

14.00- 14.30 – zdanie kart startowych

14.30 – 16.30 - prace komisji sędziowskiej , podsumowanie wyników

17.00  - ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, zakończenie zawodów całego cyklu Eliminacji GPX na 2017r.  spotykamy się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego nad Jeziorem ROGÓŹNO.

Biuro zawodów usytuowane będzie na terenie miejsca zbiórki.

ZAKOŃCZENIE na ternie Ośrodka Wypoczynkowego nad Jeziorem ROGÓŹNO

UWAGA: Zabronione jest spożywanie alkoholu przed i w trakcie zawodów pod rygorem dyskwalifikacji.

O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.