Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Obóz szkoleniowo wędkarski dla młodych adeptów wędkarstwa

Aktualności | 2017-08-30 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

,, W dniach 24-26 sierpnia zarządy okręgu Chełm oraz Lublin zorganizowały wspólny obóz szkoleniowo wędkarski dla młodych adeptów wędkarstwa. Szkolenia prowadził Dariusz Ciechański ,,DZIADEK", przekazując w ciekawy i przystępny sposób młodzieży cenną wiedzę praktyczną i teoretyczną. W zakresie szkolenia znalazło się :
-nauka budowania zestawów do metody połowu pełnym zestawem
-prawidłowe przygotowanie zanęty i łączenia jej z różnego typu ziemiami
-pokaz pracy zanęty oraz jej zastosowanie
-nauka nęcenia uklei
-nauka i pokaz prawidłowego gruntowania (batem) przy połowie metodą pełnego zestawu
Organizatorzy, a zwłaszcza ZO w Chełmie i przewodniczący komisji młodzieżowej Andrzej Polak, przygotowali dla uczestników obozu wiele atrakcji i ciekawych niespodzianek. Pierwszą z nich był pobyt w strażnicy STRAŻY OCHRONY GRANIC i zapoznanie się ze sprzętem , pojazdami oraz uzbrojeniem. Kolejna atrakcja to wycieczka do wiejskiego staroci. muzeum. W czasie wolnym od zajęć teoretycznych , jedni z uczestników pod opieką ,,DZIADKA" pływali i nurkowali na kąpielisku, pozostali pod opieką Michała Zawieruch z lubelskiej okręgowej komisji młodzieżowej doskonaliła umiejętności praktyczne na pobliskim łowisku. Młodzież miała pokaz ratownictwa medycznego oraz możliwość zapoznania się ze szczegółowym wyposażeniem torby ratownika medycznego. Był przeprowadzony konkurs na najlepsze opowiadanie o przygodzie wędkarskiej oraz konkurs wiedzy wędkarsko ekologicznej. Wszystkie konkursy kończyły się wręczeniem cennych nagród w postaci sprzętu wędkarskiego lub sportowego. Zorganizowane zostały zawody wędkarskie na których młodzież łowiła zanętami oraz zestawami które przygotowała własnoręcznie pod okiem ,DZIADKA". Była wizyta w pizzerii , gdzie podano ogromne prawie metrowej średnicy pizze. Jedną z większych atrakcji była wizyta w gospodarstwie agroturystycznym , gdzie dzieciaki miały jazdy konne oraz wspaniałą zabawę ze zwierzętami . Dwa indyki, początkowo nastawione bojowo do wszystkich, zostały ,,ułaskawione i kupione" przez młodzież . Podsumowanie zawodów wędkarskich oraz wręczenie nagród połączone było z ogniskiem oraz wspólnym grillowaniem .Obóz zakończył się uroczystym wręczenie imiennych dyplomów uczestnictwa oraz zapewnieniem , ze za rok ZO PZW w Lublinie będzie organizatorem takiego obozu .Relacja fotograficzna niech świadczy, że nikt się nie nudził , a atmosfera była wspaniała."
OBÓZ SZKOLENIOWY - WOLA UHRSKA - 24-26.08.2017.
1. Karol Skałecki - Lublin Barrakuda
2. Kamil Łepecki - ‘' ‘'
3. Justyna Zawierucha - Lublin Miasto
4. Tomasz Karczewski - ‘' ‘'
5. Mateusz Piasecki - ‘' ‘'
6. Bartosz Reszka - Kock
7. Mikołaj Sikora - ‘'
8. Szymon Sawicki - Bychawa
9. Kacper Gołębiowski - Lublin Elektrostal
10. Jagoda Zawierucha - Lublin Haczyk
11. Mateusz Rachwat - Bychawa
12. Kamil Kalita - Wilków
13. Łukasz Kalita - ‘'
14. Tomasz Wosik - ‘'
15. Wiktor Pokrzywo - Annopol

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama