Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Jacek Kuna ponownie zwycięzcą "Pucharu Haczyka" - relacja z zawodów

W niedzielę 6 sierpnia już po raz 8 odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie organizowane przez nasze Koło - "Puchar Haczyka". Relację z zawodów należałoby jednak zacząć od podziękowań dla naszych hojnych sponsorów:

Zawodnicy zostali podzieleni na 3 sektory. W pierwszym "A" o dziwno czołowych miejsc nie zajęli zawodnicy z pierwszych stanowisk. Po raz kolejny prawdziwe okazały się słowa, że dobre losowanie to jeszcze nie wszystko... Dzielnie walczył siedzący na stanowisku nr3 "nasz" Grzegorz Błaszczyk, który po ostrożnym i długim holu dołożył do swojego wyniku nieco ponad 2kg leszcza. W sumie zgromadził 5 315 punktów i przez pewien czas przewodził w klasyfikacji sektora. Na stanowisku nr8 Mariusz Jasik miał "ciut" mniejszego bonusa, jednak sumaryczny wynik wynosił 5 560 " o włos" wyprzedzając Grześka. Po sąsiedzku siedział Jacek Kuna, który całe zawody łowił równo, spokojnie, drobne leszczyki. I ta systematyczność dała mu znakomity wynik 8 190 punktów. 

Sektor "B" umiejscowiony od połowy zatoki "Dąbrowa" do końca tzw. "balkonu" przyniósł najmniej ryb. Większość zawodników ledwo przekraczało 1000 punktów! Zwycięzcą okazał się siedzący na zamykającym stanowisku Grzegorz Mirosław, który z wynikiem 3 630 zdecydowanie pokonał swoich sektorowych rywali. Drugie miejsce zajmuje siedzący po lewej ręce Grześka Wojciech Kowalczyk z wynikiem 1 620, a ponownie trzeci reprezentant naszego Koła - Tomasz Niećko (1 500 punktów). 

Warto dodać, że tego dnia zawodnicy łowiący wyłącznie odległościówką, nie mogli myśleć o czołowych lokatach. Co nie oznaczało jednak, że łowiąc dalej od brzegu nie można wygrać sektora. Dokonał tego łowiący feederem (regulamin zawodów dopuszcza metodą spławikową oraz feeder) "znawca" drgającej szczytówki Jarosław Kowalczyk. Osiągnął on wynik 5 390 punktów pewnie pokonując drugiego w sektorze, Tomasza Kasperskiego (4 160 punktów) z Koła Haczyk, a trzecie miejsce zajmuje spławikowy multimedalista Sławomir Staroń (3 670 punktów).

 

Ostatecznie, zwycięzcą VIII edycji "Pucharu Haczyka" po raz drugi z rzędu zostaje Jacek Kuna. Gratulacje! A jeśli mnie pamięć nie myli, jest to jego 3 zwycięstwo sektorowe z rzędu w tych zawodach. 

 

Do zobaczenia za rok!

 

Wiecej zdjęć znajdziecie w naszej galerii google+

Galeria zdjęć "VII PUCHAR HACZYKA"

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama