Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Za nami Podlodowe Mistrzostwa Koła – przed nami Mistrzostwa Okręgu

Aktualności | 2009-01-25 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Wspaniała aura minionej niedzieli 18.01.2009, bojowo nastrojeni do walki o prymat pierwszeństwa maniacy podlodowego wędkowania, no i oczywiście kalendarz imprez, który ten termin uwzględnił, sprawiły, że mistrzowskie zawody podlodowe były udane i przyjemne.

Udane bo ponad dwudziestu zawodników zmagało się na jeziorze Krzczeń  w dwóch dwugodzinnych turach w zaciętej, sportowej ale koleżeńskiej rywalizacji.

Przyjemne, bo jak zwykle przebiegły przy sprawnej organizacji ze strony Zarządu, który obok  ufundowanych wyróżnień honorowych pozyskał przychylnego sponsora chcącego bawić się z nami w tej imprezie. Szef i właściciel firmy „Usługi Wnętrzarskie” kolega Andrzej Słomka

ufundował  dla dziesięciu zawodników upominki niespodzianki, oraz okazały puchar dla zwycięzcy. Dzięki kolego Andrzeju, mamy nadzieję, że bawił będziesz się z nami dalej.

Rybki brały nieco kapryśnie a teren zawodów nigdy nie będzie na tyle równy by zadowolić wszystkich. Mimo to połowiliśmy, wyłaniając najlepszych w tym roku podlodowców.

Po kilku godzinach wędkowania na świeżym powietrzu, w kilkustopniowym mrozie podano grillowane przysmaki. Były gorące i pachnące, zapewne smakowały wszystkim. Sam mam w pamięci ten biały dymek, smak i zapach pieczonej kaszaneczki i kiełbaski.
Do zobaczenia na następnej imprezie. Liczymy, że zwycięzcy pokażą swą klasę w Mistrzostwach Okręgu. Czego na pewno  życzymy im wszyscy – (pokonani w zawodach Koła również).

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Adadyński Tomasz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  tadadynski22

  ..dziękuje Mareczku i również gratuluje ;)) ..niestety aura chyba nam nie sprzyja i do okręgu może lodu zabraknąć ;(((..

 • marwin Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  marwin

  Ciekawe czy będzie wystarczająca grubość lodu , żeby były rozegrane Mist. Okręgu.
  Tomciu - Gratulacje. Super zorganizowana i przeprowadzona impreza, oraz dobre zachowanie wędkarzy(świdry w lodzie , rybki w siateczkach).

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama