Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Za nami Podlodowe Mistrzostwa Koła – przed nami Mistrzostwa Okręgu

Aktualności | 2009-01-25 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Wspaniała aura minionej niedzieli 18.01.2009, bojowo nastrojeni do walki o prymat pierwszeństwa maniacy podlodowego wędkowania, no i oczywiście kalendarz imprez, który ten termin uwzględnił, sprawiły, że mistrzowskie zawody podlodowe były udane i przyjemne.

Udane bo ponad dwudziestu zawodników zmagało się na jeziorze Krzczeń  w dwóch dwugodzinnych turach w zaciętej, sportowej ale koleżeńskiej rywalizacji.

Przyjemne, bo jak zwykle przebiegły przy sprawnej organizacji ze strony Zarządu, który obok  ufundowanych wyróżnień honorowych pozyskał przychylnego sponsora chcącego bawić się z nami w tej imprezie. Szef i właściciel firmy „Usługi Wnętrzarskie” kolega Andrzej Słomka

ufundował  dla dziesięciu zawodników upominki niespodzianki, oraz okazały puchar dla zwycięzcy. Dzięki kolego Andrzeju, mamy nadzieję, że bawił będziesz się z nami dalej.

Rybki brały nieco kapryśnie a teren zawodów nigdy nie będzie na tyle równy by zadowolić wszystkich. Mimo to połowiliśmy, wyłaniając najlepszych w tym roku podlodowców.

Po kilku godzinach wędkowania na świeżym powietrzu, w kilkustopniowym mrozie podano grillowane przysmaki. Były gorące i pachnące, zapewne smakowały wszystkim. Sam mam w pamięci ten biały dymek, smak i zapach pieczonej kaszaneczki i kiełbaski.
Do zobaczenia na następnej imprezie. Liczymy, że zwycięzcy pokażą swą klasę w Mistrzostwach Okręgu. Czego na pewno  życzymy im wszyscy – (pokonani w zawodach Koła również).

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Adadyński Tomasz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  tadadynski22

  ..dziękuje Mareczku i również gratuluje ;)) ..niestety aura chyba nam nie sprzyja i do okręgu może lodu zabraknąć ;(((..

 • marwin Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  marwin

  Ciekawe czy będzie wystarczająca grubość lodu , żeby były rozegrane Mist. Okręgu.
  Tomciu - Gratulacje. Super zorganizowana i przeprowadzona impreza, oraz dobre zachowanie wędkarzy(świdry w lodzie , rybki w siateczkach).

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama