Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

W Złotej Orfie 2017 najlepsza drużyna z koła Borki

Aktualności | 2017-08-13 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Dwadzieścia dwie drużyny uczestniczyły w XXXII Drużynowych zawodach wędkarskich Złota Orfa 2017. Tym razem aura nie dopasowała się do wspaniałej atmosfery, jaka panowała wśród uczestników. Pierwsze dwie godziny na łodziach, zawodnicy spędzili podczas uciążliwego deszczu, choć jak twierdzili niektórzy były to godziny intensywnych brań. Wraz z ustaniem deszczu brania się skończyły. Inni zawodnicy twierdzili, że nie było szału, ale ryba żerowała przez cały okres zawodów. Ani deszcz ani słabe żerowanie ryby nie przeszkodziło najlepszym w osiągnięciu dobrego wyniku. Tym razem na najwyższym miejscu na przysłowiowym podium znalazła się drużyna Koła PZW Borki, wyprzedzając I drużynę gospodarzy i drużynę Zarządu Okręgu, wzmocnioną członkiem OKR a jednocześnie reprezentantem naszego koła Janka Sadowskiego. Łącznie wszystkie osady wyłowiły ponad sto kilogramów ryb. W ceremonii zamknięcia zawodów wziął udział sponsor imprezy, Przewodniczący ZZG w Polsce, Zdzisław Cichosz, który w towarzystwie Zbyszka Sadowskiego- przyjaciela koła, wręczył najlepszym drużynom puchary i unikatowe dyplomy. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały tradycyjnie pamiątkowe kufle biesiadne. Po ceremonii zakończenia odbyła się biesiada, podczas której podano oryginalną zupę z suma, soczystą golonkę i pieczone mięsiwo. Ponieważ ostrości sumowej zupy nadawała papryczka habanero, to i napoje chłodzące, pomimo wyraźnego obniżenia temperatury były oczekiwanym dodatkiem do spożywanej strawy.
Była to trzydziesta druga impreza. Jej uczestnicy zapowiedzieli, że nie pozwolą aby tradycja jej organizacji miała się kiedykolwiek zakończyć i kiedy tylko przyjdzie na nią, od organizatorów zaproszenie, chętnie się znowu pojawią. Więcej zdjęć z tych zawodów w naszej galerii. Protokół w załączeniu.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama