0

PIOTR BARSZCZEWSKI ZWYCIĘŻYŁ W ZAWODACH O PUCHAR PREZESA KOŁA PZW "LESZCZ" W KOCKU

Aktualności | 2017-08-16 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Aż 20 wędkarzy startowało w zawodach p Puchar Prezesa Kola Zbigniewa Nowickiego na łowisku specjalnym „Wzory” w Nasutowie. Na liczbę uczestników poza trofeum ufundowanym przez Prezesa  wpłynęło zapewne łowisko, które ma wśród wędkarzy opinię rybnego. Na naszych wodach ryb coraz mniej więc każdy z wędkarzy liczył na dobre brania. Ale wielkich wyników nie było. Podobnie jak na poprzednich zawodach o zwycięstwie zadecydowała jedna duża ryba, która tym razem Trafiła się Piotrowi Barszczewskiemu. To on wygrał zawody wynikiem 5050g. Drugie miejsce zajął Daniel Jurkiewicz ale już nie z tak spektakularnym wynikiem 2085g. Trzeci w tych zawodach był Jarosław Kowalczyk, którego wynik to 1065g. Na dobrym okazuje się łowisku aż 7 wędkarzy niestety nie uświadczyło brania. Kolejny już raz Zbigniew Nowicki pełniący funkcję prezesa Koła PZW „Leszcz” postawił się fundując okazały puchar dla zwycięzcy oraz wędkarzy zajmujących 2 i 3 miejsce. Jak zwykle nie zabrakło gorącego posiłku, którego fundatorem był także prezes Koła.