Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

GRUNTOWE MISTRZOSTWA KOŁA za nami

GRUNTOWE MISTRZOSTWA KOŁA

Po wielu problemach związanych z łowiskiem, udało rozegrać się mistrzostwa koła w metodzie gruntowej. Piszę ze po wielu problemach ponieważ zawody wedle terminarz powinny odbyć się na zbiorniku Kraśnik. Jednak w ostatniej chwili okazało się że nie jest możliwe rozegranie tam zawodów, ponieważ na tym zbiorniku jest całkowity zakaz nęcenia, wiec czy jest sens rozgrywania zawodów bez użycia nawet kukurydzy? Chyba nie. Dlatego w ostatniej chwili zostały przeniesione na Zalew Zemborzycki.

 

Zawody rozegrano o planowanej porze i tu pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom za punktualność, ponieważ chyba pierwszy raz tak się zdarzyło że wszyscy wstawili się przed czasem i nie było konieczności czekania na kogokolwiek, brawo Panowie tak powinno być zawsze.

 

Tym razem pogoda była zmienna. Wieczorem wiał siny wiatr co znacznie utrudniało odczyt brań, następnie była obawa zagrożenia burzą, poczym nad ranem zaczęło mocno padać. Tak że za wesoło nie było.

 

Ogólnie zawody odbyły się w miłej i spokojnej atmosferze. Pojawiły się w nocy nawet przypadkowe, rzadko spotykane atrakcje przygotowane przez sąsiadujących wędkarzy, typu akcja wyjmowania samochodu z zalewu. Tak że nudno nie było.

 

Ogólnie mówiąc, może nie było zbyt dużo zawodników ale za to było wesoło. Tak że mamy mistrza koła w metodzie gruntowej którym został Bartłomniej Mędel, jednak po piętach deptał mu i nie odpuszczał do samego końca nasz kolega Adaś Leszek oraz Artur Ławnik. Obserwując z boku tych trzech zawodników do końca nie wiadomo było kto wyjdzie na pierwsze miejsce. Ponieważ wydawało się ze wszyscy łowią równo, jednak dopiero waga rozstrzygła wszystko i wyłoniła miejsca na podium.

 

Pierwszym Mistrzem został Bartłomniej Mędel  
Drugim Mistrzem został Adam Leszek
Trzecim Mistrzem został Artur Ławnik

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama