Kolejny dobry wynik Bystrzycy Lublin

Aktualności | 2017-07-20 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniach 23-25 czerwca odbyły się kolejne w tym roku zawody z cyklu GP Polski w wędkarstwie muchowym, „Puchar Dunajca". Dunajec od Krościenka do Kadczy, podzielony na dwa sektory oraz Biały Dunajec to „arena" zmagań 120 zawodników z całej Polski. Piękne górskie tereny przywitały nas burzami i opadami deszczu co oczywiście jak to w górach bywa bardzo szybko zabrudziło wody.
Zawody zapowiadały się bardzo trudne, a i rybostan Dunajca w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia.
Bystrzycę Lublin reprezentowały trzy drużyny:
WKS Bystrzyca Lublin I - Grzegorz Gołofit, Mateusz Irsak, Piotr Armatys
WKS Bystrzyca Lublin II - Piotr Zieleniak, Ryszard Bąk, Piotr Mirosław
WKS Bystrzyca Lublin III - Sławomir Skałuba, Piotr Zaremba, Przemysław Paszko.
Pierwszy dzień przywitał piękną pogodą która utrzymała się do końca zmagań. Podniesiony stan rzek oraz brudna woda sprawiły że brodzenie w rzekach było bardzo ciężkie. Trening i staranne przygotowania do zawodów pozwoliły naszym drużynom zaprezentować się na najwyższym poziomie.
WKS Bystrzyca Lublin I zajęła pierwsze miejsce a indywidualnie Piotr Armatys - 6, Grzegorz Gołofit - 7, Mateusz Irsak - 46.
WKS Bystrzyca Lublin II zajęła trzynaste miejsce a indywidualnie Ryszard Bąk - 15,
Piotr Mirosław - 54, Piotr Zieleniak - 75.
WKS Bystrzyca Lublin III zajęła szóste miejsce a indywidualnie Przemysław Paszko - 14, Piotr Zaremba - 39, Sławomir Skałuba - 45.