Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Letnie brania na GPX Polski Juniorów w wędkarstwie Muchowym

Aktualności | 2017-07-18 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniach 8-9 lipca Okręg Lubelski miał zaszczyt gościć młodych wędkarzy na wodach krainy pstrąga i lipienia . Przy miłej i przyjacielskiej atmosferze przystąpiono do rywalizacji w tej trudnej metodzie połowu ryb szlachetnych .
Sektor A na rzece Bystrzycy określił stopień trudności połowu jak i chęci do współpracy ryb na trudny , mimo wielu starań nie wszyscy zaliczyli tą turę .
Po przerwie obiadowej przystąpiono do rywalizacji na zbiorniku Zakrzówek ta tura okazała się najtrudniejsza pomimo wielu kontaktów tylko dwóch zawodników złowiło ryby, co wpłynęło na mocne przetasowanie tabeli i praktycznie prawie każdy przed ostatnią rywalizacją miał szansę na dobry wynik .
Nazajutrz w średnich nastrojach młodzi wędkarze przystąpili do rywalizacji w turze III , rzeka Kosarzewka mimo dużej ilości pokrzyw i mocno zarośniętego lustra wody była bardziej szczodra i ryby dość dobrze reagowały . Większość schodziła zadowolona z wody bo prawię każdy zaliczył ostatnią turę lub miał przynajmniej kilka krótkich rybek .
Zawody wygrał kol. Patryk Rycyk WKS Krosno , na drugim miejscu uplasował się kol. Szymon Konieczny , trzeci był kol. Rafał Pawłowski , oczywiście obaj WKS Krosno, byliśmy bardzo gościnni, ustępując pola kolegom z południa Polski, najlepszy z naszych reprezentantów Artur Podstawka uplasował się na miejscu czwartym szczegółowe wyniki poniżej .
Serdeczne Podziękowania za ufundowanie nagród i upominków dla firm :
JAXON , CADDIS Adama Wnękowicza , ABFLY Antoniego Bogdana, Zarządu Okręgu w Lublinie oraz firmy MAR-JOLA z Bychawy produkującej blachy dachowe za ufundowanie pamiątkowych koszulek.
Nadmienię jeszcze że sędziowie praktycznie w formie wolontariatu za tak zwany wikt pomogli w organizacji i solidnym sędziowaniu tych zawodów . Na koniec liczą się zadowolone miny młodych ludzi .Już tak jest że jedni są wyżej inni niżej, jak to w wędkarstwie bywa.
Za rok jak będzie taka wola z chęcią zorganizujemy podobne zawody wyciągając wnioski z organizacji tego Letniego Pucharu Bystrzycy Lubelskiej by wyniki były jak najlepsze.

Z wędkarskimi pozdrowieniami Rysiek Bąk

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama