Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Znowu patelnie powędrowały w górę ......

Aktualności | 2017-07-02 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

2 lipca 2017 roku znowu patelnie powędrowały w górę. I nie był to konkurs kulinarny. Były to kolejne zawody O srebrną patelnię ZZG. Według naszych obliczeń była to 23 impreza, ale o to należałoby się zapytać jej uczestników. Zwłaszcza tych, którzy te patelnie kolekcjonują. Od początku tej imprezy każda rodzina biorąca udział w zawodach wraca do domu z patelnią, i to nie byle jaką. Początkowo w zawodach startowały pełne rodziny z dziećmi. Później, wraz biegiem uciekającego czasu ta formuła się zmieniała. Był rodzic z dziećmi, sami rodzice, dziadkowie ....... Związek Zawodowy Górników w Polsce Lubelski Węgiel Bogdanka SA inwestował w czynny wypoczynek wędkarzy i ich rodzin w ramach współpracy przy prowadzeniu Ośrodka Sportów Wędkarskich w Rogóźnie.
W tegorocznej imprezie wystartowało trzynaście rodzin. Wśród rodzin pełnych najlepszą okazała się rodzina Drozdów, przed Michalskimi i Bordzołami. W grupie rodzin bez dzieci najlepszymi byli Puziowie przed Grzywaczami i jeszcze nie Harasimami. W grupie rodzica z dzieckiem zwyciężył Marek Puzio przed Jarosławem Porębskim. Impreza bardzo udana, pomimo lekkiego deszczyku pod koniec zawodów. Podsumowanie imprezy już w pełnym słońcu z udziałem wiceprzewodniczącego ZZG Bogusława Szmuca. Sponsorom serdecznie dziękujemy i czekamy do następnego roku.
Wyniki w załączeniu. Zdjęcia w naszej galerii

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin