To już trzy lata …..

Aktualności | 2017-06-18 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

18 czerwca 2017 roku na wodach jeziora Rogóźno znów wspominaliśmy naszego Kolegę Wojtka Tęczę. Okazją do tych wspomnień był Memoriał jego imieniem, który został zorganizowany po raz trzeci. Tym razem w zawodach wędkarskich wystartowało czternaście osad reprezentujących koła i środowiska PZW chcących upamiętnić przedwczesne odejście naszego Kolegi. Rywalizacja była zacięta, lecz atmosfera zawodów bardzo przyjazna. Ryba bardzo ładnie żerowała i dopasowała się do tej atmosfery. W zawodach zwyciężyła drużyna OSW Rogóźno- reprezentująca sklep wędkarski Antek. Na drugim miejscu Drużyna koła LSM Fart a na trzecim znowu drużyna gospodarzy- sponsorowana przez Związek Zawodowy Górników. Łącznie w zawodach wyłowiono blisko 131 kg ryb. W uroczystościach podsumowujących zawody wzięła udział żona Wojtka, Iwona oraz Prezes firmy CRH Żagiel Auto Wiesław Mrozowski. Trzy pierwsze drużyny zostały uhonorowane pięknymi pucharami i upominkami. Wszyscy uczestnicy otrzymali na pamiątkę tych zawodów gadżety. Po zawodach wspólnie z gośćmi imprezy przy suto zastawionym stole, wspominaliśmy Wojtka, który wydawałoby się dopiero był z nami a to już trzy lata....
Dziękujemy sponsorom tej imprezy za wkład w organizację zawodów: Sklep wędkarski Spławik z ul. Szmaragdowej w Lublinie, firmie Vimba Dariusza Ciechańskiego, CRH Żagiel Auto, ZZG Bogdanka oraz tym nie wymienionym, których wkład został zauważony.
Wyniki zawodów w załączeniu. Zdjęcia z imprezy w naszej galerii.