XVI MEMORIAŁ IMIENIEM KRZYSZTOFA WĄSIKA-TOWARZYSKIE ZAWODY OTWARTE

Aktualności | 2017-07-10 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

Zarząd koła,,LSM-FART'' zaprasza wszystkich chętnych członków PZW na otwarte zawody towarzyskie,,XVI Memoriał im.K.Wąsika.,które odbędą się w dn.22.07.2017r.(sobota).na rzece San(od ujścia rzeki Hoczewki do wyspy w miejsc.Postołów.

Zbiórka wszystkich chętnych w dniu 22.07.2017r.(sobota) o godzinie:7.00 na parkingu przed pensjonatem ,,Gawra'' .

Nie podajemy szczegółowego planu zawodów ponieważ jest on uzależniony od warunków pogodowych.Zawody są jednodniowe i zostaną rozegrane jedną turą,więcej szczegułów organizator przedstawi na odprawie przed samymi zawodami.

Przewidziana jest nagroda w postaci pamiątkowego pucharu dla zwycięzcy memoriału.

STARTOWE NA W/W ZAWODY -30zł

Organizator zapewnia jeden ciepły posiłek w kwocie startowego po zakończeniu zawodów.

UWAGA -Organizator nie zapewnia dojazdu ani  noclegów!!!!

Organizator zawodów kol.Andrzej Jamielniak-tel.kont-   604790077