Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Spinningowe Mistrzostwa Koła Haczyk - relacja z zawodów

Przy okazji wycieczki zorganizowanej przez Zarząd Koła Haczyk Lublin rozegraliśmy Spinningowe Mistrzostwa Koła Haczyk 2017r. Rzeka Wisła w Zawichoście, miejscu gdzie rozgrywaliśmy zawody, cechuje się bardzo urozmaiconą linią brzegu. Występują główki, opaski, przetamowania - każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Niestety w tym dniu, urozmaicony charakter łowiska nie przełożył się na wyniki i główną rybą łowioną przez zawodników był okoń. Ci co nastawili się na ryby typowe dla Wisły tj. kleń i boleń nie mieli za dużo pracy przy mierzeniu i fotografowaniu. Zwycięzcą i tym samym Mistrzem Koła Haczyk został Piotr Gajowiak. Piotrek łowiąc na woblery swojego brata (tzw. Gajosiki) przechytrzył najwięcej wymiarowych okoni. Drugi był Rafał Musiej, a trzeci Andrzej Wasil - tutaj o miejscu decydowały milimetry.


Po zawodach, jak to w zwyczaju bywa, raczyliśmy się kiełbasą z grilla ufundowaną przez zarząd Koła. Do zobaczenia za rok na MK, a czy w czerwcu nad Wisła to jeszcze zobaczymy.


Tomasz Matyjasek    

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama