Wyniki zawodów wędkarskich dla dzieci "Rozpoczęcie wakacji 2017"

Aktualności | 2017-07-05 | Publikujący: Koło PZW Kraśnik Zarzecze

W dniu 2 lipca 2017 roku nad Zalewem w Kraśniku Zarząd Koła Kraśnik Zarzecze zorganizował zawody wędkarskie dla dzieci „Rozpoczęcie wakacji 2017" w trzech kategoriach wiekowych.  Na zawody przybyło 28 dzieci i tak w kategorii do lat 10 brało udział 13 zawodników, w kategorii do lat 14 startowało 5 zawodników, w kategorii do lat 16 startowało 10 zawodników. Dzieci wędkowały przez dwie  godziny  na zbiorniku wstępnym, po ważeniu ryb dzieci wraz z opiekunami udały się na ciepły posiłek do stanicy wędkarskiej, natomiast komisja sędziowska zajęła się podliczeniem wyników. Każde dziecko biorące udział w zawodach otrzymało upominki a łowca największej ryby i zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody rzeczowe i dyplomy. Najmłodsza uczestniczka zawodów 2 letnia Nikola również otrzymał nagrodę w postaci poduszki w kształcie ryby . Największą rybę zawodów -karasia o masie 220 gram złowił Kamil Czerebak. Sponsorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Urząd Miasta Kraśnik oraz właściciele sklepów wędkarskich z Kraśnika Państwo Kocoń, Państwo Kucia,  Państwo Sądej,  Państwo Winiarscy, Państwo Wójcik oraz Fundacja Jaxon. Nagrody wręczali Prezes Koła Adam Kasza, Pan Łukasz Skokowski Sekretarz Miasta Kraśnik oraz Pani Sylwia Zawół z Starostwa Powiatowego w Kraśniku. A oto wyniki zawodów:

Do lat 10: I -Sebastian Riedel 1630 pkt. II- Kuba Sądej 1220 pkt. III- Kacper Ryczek 960 pkt. Do lat 14: I- Szymon Skiba 860 pkt. II- Eryk Ciempiel 520 pkt. III- Kacper Karczmarski 510 pkt. Do lat 16: I- Jakub Kwapisz 1870 pkt. II- Piotr Sądej 700 pkt. III- Łukasz Smoliński 480 pkt.