Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wyniki zawodów wędkarskich dla dzieci "Rozpoczęcie wakacji 2017"

Aktualności | 2017-07-05 | Publikujący: Koło PZW Kraśnik Zarzecze

W dniu 2 lipca 2017 roku nad Zalewem w Kraśniku Zarząd Koła Kraśnik Zarzecze zorganizował zawody wędkarskie dla dzieci „Rozpoczęcie wakacji 2017" w trzech kategoriach wiekowych.  Na zawody przybyło 28 dzieci i tak w kategorii do lat 10 brało udział 13 zawodników, w kategorii do lat 14 startowało 5 zawodników, w kategorii do lat 16 startowało 10 zawodników. Dzieci wędkowały przez dwie  godziny  na zbiorniku wstępnym, po ważeniu ryb dzieci wraz z opiekunami udały się na ciepły posiłek do stanicy wędkarskiej, natomiast komisja sędziowska zajęła się podliczeniem wyników. Każde dziecko biorące udział w zawodach otrzymało upominki a łowca największej ryby i zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody rzeczowe i dyplomy. Najmłodsza uczestniczka zawodów 2 letnia Nikola również otrzymał nagrodę w postaci poduszki w kształcie ryby . Największą rybę zawodów -karasia o masie 220 gram złowił Kamil Czerebak. Sponsorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Urząd Miasta Kraśnik oraz właściciele sklepów wędkarskich z Kraśnika Państwo Kocoń, Państwo Kucia,  Państwo Sądej,  Państwo Winiarscy, Państwo Wójcik oraz Fundacja Jaxon. Nagrody wręczali Prezes Koła Adam Kasza, Pan Łukasz Skokowski Sekretarz Miasta Kraśnik oraz Pani Sylwia Zawół z Starostwa Powiatowego w Kraśniku. A oto wyniki zawodów:

Do lat 10: I -Sebastian Riedel 1630 pkt. II- Kuba Sądej 1220 pkt. III- Kacper Ryczek 960 pkt. Do lat 14: I- Szymon Skiba 860 pkt. II- Eryk Ciempiel 520 pkt. III- Kacper Karczmarski 510 pkt. Do lat 16: I- Jakub Kwapisz 1870 pkt. II- Piotr Sądej 700 pkt. III- Łukasz Smoliński 480 pkt.    

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama