Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Spławikowe łodzi 02.07.2017 za nami

Zawody Spławikowe łodzi 02.07.2017 za nami

W dniu 02.07.2017 odbyły się Towarzyskie Drużynowe Zawody Spławikowe z łodzi na zbiorniku Krzczeń. Zawody rozpoczęły się o planowanej porze i nic ich nie zakłóciło, choć były obawy, że może padać deszcz i tak się stało.

W zawodach wystartowało 12 zawodników czyli 6 drużyn, kilku zawodników nie wstawiło się na zawody choć, zadeklarowali się i zostały dla nich wynajęte łodzie, Panowie tak się nie robi!

Zawody zostały rozegrane w jednej turze, każdy łowił w obrębie wyznaczonego obszaru. Początek zawodów był standardowo spokojny, lekki wiaterek, pochmurno dość fajnie się łowiło. Druga połowa już była znacznie gorsza bo zaczęło wiać i padał deszcz, tak że nie było zbyt przyjemnie. Mimo panujących warunków wszystkie drużyny połowiły ryb i nikt się nie nudził. Głównie poławiane gatunki ryb to płoć, leszcz, krąp, trafiały się sporadycznie wzdręgi oraz sumiki karłowate

Ostatecznie zajęte miejsca:

1 miejsce Jarosław Leszczyński – Jarosław Pawłat z wynikiem 5850 punktów

2 miejsce Bartłomiej Mędel – Grzegorz Madycki z wynikiem 5285 punktów

3 miejsce Wiesław Cybul – Tomasz Jęczeń z wynikiem 3205 punktów

 

Kolejny raz pragniemy podziękować naszemu gospodarzowi koła Witkowi za zorganizowanie posiłku po zawodach, oraz pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom, którzy wstawili się na zawody, dzięki czemu jak zwykle była bardzo miła atmosfera.

Pełne wyniki w załączniku

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama