Drużynowy Puchar Starosty

Aktualności | 2017-06-26 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 25 czerwca 2017r. na łowisku w Mełgwi, zorganizowaliśmy wspólnie z Kołem Mełgiew, Drużynowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Świdnickiego. W zawodach udział wzięły czteroosobowe drużyny z Kół PZW działających w powiecie. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Koło PZW Świdnik WSK, zdobywając 16 910 pkt.(8 pkt sektorowych), drugie miejsce drużyna z Koła PZW Mełgiew 11 800 pkt. (13 pkt sektorowych), i trzecie miejsce Powiatowa Straż Rybacka 12 045 pkt.(14 pkt sektorowe). GRATULUJEMY. Puchary, dyplomy oraz upominki sklasyfikowanym drużynom wręczała Pani Magdalena Narodowiec (przedst. Starostwa). Dziękujemy Starostwu Powiatowemy za wspieranie sportu wędkarskiego oraz ufundowanie pucharów i dyplomów a zawodnikom za wzięcie udziału w zawodach oraz sportową rywalizację. Wyniki w załącznikach.