Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody na Dzień Dziecka - relacja

Aktualności | 2017-06-23 | Publikujący: Koło PZW Lublin Miasto

W dniu 17 czerwca 2017 Koło PZW Lublin-Miasto wraz z Dyrekcją Lubelskich Domów Dziecka przy wsparciu i pomocy Koła PZW Markuszów zorganizowało V Zawody Wędkarskie Domów Dziecka oraz zawody z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z kół Markuszów i Lublin-Miasto.

Pomimo znacznego ochłodzenia, które potęgował wiatr i drobne opady deszczu nad stawem w Markuszowie pojawiło się 18 młodych wędkarzy gotowych do rywalizacji.

 

Na początek firma PISCARI zorganizowała pokaz przygotowania mieszanki zanętowej. Zawodnicy mogli na wszelkie sposoby zaznajomić się z całą procedurą jej mieszania - poczuć, pomacać. Nie zabrakło też wielu pytań od dociekliwych :) Na zakończenie pokazu, każdy z młodych zawodników został wyposażony w przygotowaną zanętę oraz robaki. Z takim zestawem nie pozostało już nic innego jak łowić.

 

Mimo trudnych warunków humory nie opuszczały zawodników. Przez całe zawody mogli liczyć na pomoc i fachowe instrukcje teamu Piscari i organizatorów, dzięki czemu wszyscy łowili rybki i wszyscy byli wygranymi. Po zawodach obowiązkową częścią było ognisko i kiełbasa z grilla, nie zabrakło też słodkich łakoci.

 

W klasyfikacji Domów Dziecka zwyciężył „Pogodny Dom” (2920pkt) z Lublina. Tuż za nim na drugim miejscu Dom Dziecka z Przybysławic (1560pkt) a na trzecim Dom Dziecka im. E. Szelburg-Zarembiny z Lublina (1060pkt). Indywidualnie:1-miejsce: Paweł Nowaczyński, 2-miejsce: Mateusz Skrobański , 3-miejsce: Damian Kamiński – wszyscy zawodnicy z „Pogodny Dom”.

 

W zmaganiach pomiędzy Kołem Markuszów a Lublin-Miasto górą był Lublin. Klasyfikacja indywidualna: 1-miejsce: Mateusz Piasecki, 2-miejsce Oliwia Szlachta, 3-miejsce Natalia Szlachta.

 

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody. Dzięki naszym sponsorom nikt nie odszedł z pustymi rękami. Przy tej okazji Zarząd Koła Lublin-Miasto składa serdeczne podziękowania dla:

  1. Piotra Zawady Prezesa Koła Markuszów i całego Zarządu koła za bezpłatne udostępnienie łowiska na zawody i pomoc w przebiegu zawodów

  2. Firmie Piscari i jej całemu team-owi za zorganizowany pokaz przygotowania zanęt oraz wyposażenie wszystkich dzieci w przygotowaną zanętę i robaki a także za fachowe instrukcje i pomoc w całych zawodach.

  3. Komisji Młodzieżowej Zarządu Okręgu Lublin za ufundowane puchary

  4. Arturowi Piotrowskiemu „Nata” ul. Bursaki 6, Lublin za obdarowanie wszystkich dzieci koszulkami

  5. Joannie Kutrzepa Sklep „Pinka” ul. Tumidajskiego 2, Lublin za przekazane wędkarskie upominki

  6. Salon Wędkarski „Spławik” ul. Szmaragdowa 24, Lublin za akcesoria wędkarskie

  7. Bogumił Marcin Kot Sklep „Szczupaczek” ul. Romera 71, Lublin również akcesoria wędkarskie

 

oraz wszystkim życzliwym wspierających dobrym słowem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 

 

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama