Puchar Komisji WZZ "Sierpień 80"

Aktualności | 2017-06-20 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Puchar Komisji Wolnego Związku Zawodowego ,, Sierpień 80 '' WSK PZL Świdnik był głównym celem rywalizacji w zawodach wędkarskich organizowanych na jez. Dratów przez nasze koło. Zawody ( metoda połowu - dowolna ) miały charakter maratonu nocnego , rozpoczęły się w dn. 17.06.2017 o godz.17.00 i trwały do godz. 10.00 dnia następnego. Jak pokazały wyniki najlepsze rezultaty osiągnęli wędkarze łowiący metodą gruntową. Walka o pierwsze miejsce trwała do ostatnich minut. Pierwsze miejsce zdobył kol. Sawicki Piotr wynikiem 23 500 pkt. drugie miejsce zajął kol. Juć Sławomir wynikiem 23 460 pkt. a trzecie miejsce kol. Szymanek Sławomir 19 430 pkt. Szurek Jan zdobył dodatkowo puchar za najlepszy wynik wśród członków związku biorących udział w zawodach uzyskując wynik 18 050 pkt. Puchary dla pierwszej trójki oraz najlepszego związkowca oraz upominki dla wędkarzy wręczył osobiście przewodniczący Zbigniew Kwiatkowski. Dziękujemy wędkarzom za tak liczne wzięcie udziału oraz członkom Komisji i przewodniczącemu WZZ ,,Sierpień 80 '' za wsparcie tej, w opinii wszystkich uczestników, bardzo udanej imprezy.

Pełne wyniki w załączeniu.