III-MEMORIAŁ WOJTKA TĘCZY-UDANY START!!!

Aktualności | 2017-06-19 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

Wzorem ubiegłego roku,i w tym nasze koło ,,LSM-FART''zostało zaproszone do udziału w III-Memoriale Wojtak Tęczy,który został rozegrany tradycyjnie na jez.Rogóżno w dn.18.06.2017r.Pogoda dopisał i ryby tez brały jak,, na zamówienie''.W zawodach wzieło udział 14 teamów(3 osobowych),żadna drużyna tego dnia nie była,,zerowa'' złowiono łącznie ponad 130 kg płoci,trafiały sie piękne okazy tego gatunku nawet ponad 35cm.Nasze koło reprezentował drużyna w składzie:kol.Piotr Kołodziej,kol.Hawrył Mariusz,kol.Bogdański Jurek.,która to po 3 godzinnej turze spłyneła z pełnym wiadrem płoci.Waga wskazała 13.545kg co dało na dobre II-miejsce(w 2016r.-IIImiejsce),lepsi od nas okazali się tylko koledzy z Łęcznej ,,OSW Sklep'' którzy to złowili 16,975kg. i wygrali III MEMORIAŁ WOJTKA TĘCZY-Gratulujemy!!!

Po zawodach żona św.pamięci kol.Wojtka.T.i organizatorzy rozdali -I,II,III drużynie pamiątkowe puchary,oraz symboliczne nagrody,w końcu nie chodziło tu o nagrody rzeczowe tylko o uczczenie pamięci św.pamięci kolegi Wojtka.T.,oraz spotkanie się z kolegami,które tradycyjnie przebiegło we wspaniałej atmosferze!!!,na zakończenie organizator kol.Marek Harasim zaprosił wszystkich uczestników do suto jak zawsze zastawionego stołu jadłem i nie tylko......,.

Koło,,LSM-FART'' DZIĘKUJE WSZYSTKIM ORGANIZATOROM ZA BARDZO DOBRĄ ORGANIZACJE III-MEMORIAŁU 2017r.,i liczy na zaproszenie w następnym 2018r.