Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

III-MEMORIAŁ WOJTKA TĘCZY-UDANY START!!!

Aktualności | 2017-06-19 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

Wzorem ubiegłego roku,i w tym nasze koło ,,LSM-FART''zostało zaproszone do udziału w III-Memoriale Wojtak Tęczy,który został rozegrany tradycyjnie na jez.Rogóżno w dn.18.06.2017r.Pogoda dopisał i ryby tez brały jak,, na zamówienie''.W zawodach wzieło udział 14 teamów(3 osobowych),żadna drużyna tego dnia nie była,,zerowa'' złowiono łącznie ponad 130 kg płoci,trafiały sie piękne okazy tego gatunku nawet ponad 35cm.Nasze koło reprezentował drużyna w składzie:kol.Piotr Kołodziej,kol.Hawrył Mariusz,kol.Bogdański Jurek.,która to po 3 godzinnej turze spłyneła z pełnym wiadrem płoci.Waga wskazała 13.545kg co dało na dobre II-miejsce(w 2016r.-IIImiejsce),lepsi od nas okazali się tylko koledzy z Łęcznej ,,OSW Sklep'' którzy to złowili 16,975kg. i wygrali III MEMORIAŁ WOJTKA TĘCZY-Gratulujemy!!!

Po zawodach żona św.pamięci kol.Wojtka.T.i organizatorzy rozdali -I,II,III drużynie pamiątkowe puchary,oraz symboliczne nagrody,w końcu nie chodziło tu o nagrody rzeczowe tylko o uczczenie pamięci św.pamięci kolegi Wojtka.T.,oraz spotkanie się z kolegami,które tradycyjnie przebiegło we wspaniałej atmosferze!!!,na zakończenie organizator kol.Marek Harasim zaprosił wszystkich uczestników do suto jak zawsze zastawionego stołu jadłem i nie tylko......,.

Koło,,LSM-FART'' DZIĘKUJE WSZYSTKIM ORGANIZATOROM ZA BARDZO DOBRĄ ORGANIZACJE III-MEMORIAŁU 2017r.,i liczy na zaproszenie w następnym 2018r.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama