Podlodowe Mistrzostwa Koła

Aktualności | 2009-01-11 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Po raz kolejny intuicja nas nie zawiodła i wszystko wskazuje na to, ze sezon podlodowy będzie również w tym roku w stu procentach zrealizowany. Pierwszy krok w tym kierunku został zrobiony. Na zbiorniku Krzczeń, w niedzielny poranek 11 stycznia 2009 roku, spotkali się nasi wędkarze, aby odbyć Podlodowe Mistrzostwa Koła. Tym razem na miejsce zbiórki przybyło 27 wędkarzy, zwartych i gotowych do podjęcia próby ujarzmiania rybek pływających pod ponad 20 cm taflą lodu.

Sadowski Jan Kędzierski Witold Grzywacz Marian  najlepsi w Podlodowych Mistrzostwach Koła PZW OSW Rogóżno w 2009 roku

Brania w tym dniu były mizerne i tylko Janek Sadowski potrafił swoje ryby tak przekabacić, że pilnowały tylko jego otworów. 1635 pkt w tych warunkach jest  wynikiem bardzo dobrym , a następny tracił do niego blisko 700 pkt. Jak oni to robili, było ich słodką tajemnicą. Najważniejsze jest to, że humory dopisywały a kiełbaski pieczone w płomieniach ogniska w OSW Rogóżno przypomniały, że sezon wędkarski 2009 został rozpoczęty. Na razie tylko zimowy, ale ponad dwumiesięczny rozbrat z wędką już co poniektórym doskwierał. Dlatego dobrze, że już to mamy za sobą. W następną niedzielę spotykamy się już na naszej wodzie /lodzie/ podczas Podlodowego Pucharu Prezesa. Czy rybka też będzie wybredzała ? - zobaczymy. Najważniejsze to nie poddawać się.
.
Z dziennikarskiego obowiązku pozwólcie, że przedstawię pierwszą szóstkę zawodników w dzisiejszych zawodach:

1. Sadowski Jan
  2. Kędzierski Witold
  3. Grzywacz Marian
  4. Pierepienko Robert
  5. Jankowski Janusz
  6. Gajowiak Zbigniew

.
Jeśli jesteś ciekawy również wyników to otwórz ten plik pod tym tekstem.

.

PS. Więcej zdjęć na stronie www.chomikuj.pl/oswrogozno