Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Okręgowe zawody z okazji Dnia Dziecka

Aktualności | 2017-06-06 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniu 4 czerwca 2017 roku na Zbiorniku w Markuszowie komisja młodzieżowa ZO PZW Lublin przy udziale i pomocy zarządu koła PZW Markuszów przeprowadziła zawody Spławikowe z okazji ‘\'Dnia Dziecka\'\' - Memoriał Marka Kośmidera.
Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-14 lat i 15-16 lat.
Ogółem w zawodach wzięło udział 64 dzieci zarówno zrzeszonych w PZW jak i osób nie zrzeszonych chcących poznać tajniki wędkowania.
Najwięcej dzieci było w kategorii do 12 lat ( 41, w tym 22 nie zrzeszonych)), co mamy nadzieję wpłynie na zwiększenie zainteresowania wędkarstwem wśród młodzieży, która w przyszłości zasili nasze szeregi.
Pogoda była słoneczna a wspaniała atmosfera sprzyjała wędkowaniu młodych adeptów wędkarstwa. Pomocy w pierwszych krokach z wędką, udzielali organizatorzy oraz wolontariusze komisji młodzieżowej.
Po wędkowaniu młodzież poznawała tajniki sportu rzutowego, którego prezentację przeprowadził kolega Stanisław Tanikowski. Krótki konkurs rzutów był nagradzany reklamowymi długopisami i drobnym sprzętem wędkarskim.
Wszystkie startujące w zawodach dzieci otrzymały upominki w postaci sprzętu wędkarskiego oraz ciepły posiłek zapewniony przez komisję młodzieżową ZO PZW w Lublinie.
Największą rybę - jazia -340 gr - złowił Jakub Jurkiewicz z Kocka.
Sponsorami nagród była Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW Lublin , producent zanęt i atraktorów wędkarskich firma Piscarii oraz producent wyczynowych spławików i ziem dla wędkarzy firma Vimba.
Szczególne podziękowanie należy się opiekunom łowiska w Markuszowie, którzy cały czas służyli nam pomocą oraz wolontariuszom komisji młodzieżowej Bartkowi Krecikowi Mendel oraz Adamowi Leszek.

Wszystkie wyniki w załącznikach.
                                                                                                     Komisja Młodzieżowa ZO PZW Lublin

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama