III Memoriał Wojtka Tęczy

Komunikaty | 2017-05-22 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Zarząd koła PZW CRH Żagiel i koła OSW Rogóźno, organizuje w dniu 18.06.2017 roku na wodach j. Rogóźno drużynowe spławikowe zawody wędkarskie „ III Memoriał Wojtka Tęczy\". W zawodach uczestniczą trzyosobowe drużyny reprezentujące koła wędkarskie. Zbiórka zawodników o godzinie 7.00 w Ośrodku Sportów Wędkarskich w Rogóźnie.
Informacje szczegółowe:
Cel imprezy:
· Uczczenie pamięci naszego Kolegi Wojtka Tęczy

Uczestnictwo:
· trzyosobowa drużyna · Punktacja: • trzyosobowa drużyna koła stanowi jedną osadę na łodzi. Łączna waga złowionych ryb przez drużynę decyduje o kolejności (1g=1pk.).
Nagrody:
· trzy puchary dla drużyn od I do III miejsca · okolicznościowe upominki dla każdej drużyny • dla wszystkich uczestników imprezy poczęstunek pod dachem przy suto zastawionym stole.
Odpłatność:
• startowe 50 zł. od uczestnika imprezy , płatne w dniu zawodów przeznaczone na wspólny posiłek.
Pozostałe informacje:
• zgłoszenie uczestnictwa w zawodach prosimy kierować do dnia 12.06.2017r. do Kol Piotra Ostrowskiego tel. 606 452 238, siedziby koła w OSW Rogóżno tel. 81 75 70 448 lub Kol. Marka Harasima tel. 784 017 543. Ze względu na ograniczoną ilość sprzętu pływającego o starcie drużyny w zawodach zdecyduje kolejność zgłoszenia.