Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Ostatnie w 2008 roku posiedzenie Zarządu Okręgu

Aktualności | 2008-12-23 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniu 21 grudnia w siedzibie Zarządu Okręgu w Lublinie przy ul. Nałkowskich 105 zebrał się na swym ostatnim posiedzeniu w 2008 roku Zarząd Okręgu. Posiedzenie grudniowe jest najważniejsze w roku, gdyż zapadają na nim decyzje skutkujące na działalność roku następnego.

Tak też było i tym razem. Zarząd podjął kilkanaście uchwał dotyczących pracy Zarządu Okręgu i Kół w 2009 roku.  Zarząd przyjął analizę kosztów i dochodów Okręgu w 2008 roku, przyjął założenia do preliminarza budżetowego Okręgu i kół na 2009 rok. Anulowano Uchwałę Prezydium Zarządu Okręgu dotyczącą sankcji za niezdanie rejestru połowów wędkarskich i jednocześnie postanowiono wzorem ubiegłego roku wylosować kilkanaście nagród dla wędkarzy, którzy tego obowiązku dopilnowali. Zarząd Okręgu podjął decyzję o zwołaniu Okręgowego Sprawozdawczo Wyborczego Zjazdu Delegatów na dzień 19 kwietnia 2009 roku. Została zatwierdzona uchwała nr 184 Prezydium Zarządu Okręgu dotycząca obostrzeń wprowadzonych na rzekach górskich w Okręgu Lubelskim. Podjęto również decyzję w sprawie niewykorzystanych środków finansowych zgromadzonych na sprzątanie jezior. Zatwierdzono porozumienia międzyokręgowe na honorowanie opłat na wody okręgowe umawiających się okręgów. Wyrażono zgodę na tworzenie nowego Koła w Rykach. Zatwierdzono wysokość licencji na jezioro Rogóżno. Zarząd Okręgu dokonał oceny przebiegu kampanii sprawozdawczo wyborczej w kołach i stwierdził, że przebiegała ona sprawnie. Nowe władze kół zostały powołane w krótkiej po sześciotygodniowej kampanii.

Pomimo przedświątecznego okresu, spraw do zatwierdzenia było dużo, a dyskusja w kilku tematach była bardzo interesująca i burzliwa. Tak się zawsze dzieje gdy decyzję podejmujemy skutkującą  dopiero w  przyszłości a zwłaszcza gdy w grę wchodzą sprawy  finansowe.

Najważniejsze uchwały zostały podjęte a ja przedstawię je w formie załączników.

Na zakończenie, Prezes Zarządu Okręgu Zbigniew Sadowski składając na ręce członków Zarządu Okręgu i pracowników Biura ZO, przekazał najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim wędkarzom i ich rodzinom naszego Okręgu.  Życzył przede wszystkim zdrowia i zrealizowania najskrytszych marzeń a działaczom podejmowania zawsze trafionych decyzji.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama