Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Rozpoczęcie Spławikowego GP Okręgu - wyniki zawodów

W niedzielę 9 kwietnia na Zalewie Zemborzyckim odbyła się 1 tura z cyklu Spławikowego Grand Prix Okręgu PZW Lublin organizowana przez drużynę Mivardi Ryba Bełżyce oraz Koło PZW Lublin Haczyk. Po połączeniu się 3 lig spławikowych, na starcie stanęło aż 79 zawodniczek i zawodników, co jest rekordem frekwencji biorąc pod uwagę ostatnie, spławikowe lata i tego typu zawody.

 

Początek kwietnia to okres dość kapryśnego żerowania ryb na "lubelskim morzu", tak też było i tym razem. Od dobrych 2 tygodni co niektórzy zawodnicy prowadzili "ostre" treningi, na których notowano dość dobre wyniki. Jednak racje mieli Ci, którzy twierdzili, że podczas zawodów tak nie będzie - a dużą rolę odegra wylosowane stanowisko oraz kunszt wędkarski danego zawodnika. Obok pojedynczych, bardzo wysokich wyników oscylujących w okolicach 10kg, były też niestety i wyniki zerowe.

 

Tak duża ilość startujących osób, wymusiła na organizatorach stworzenie tzw. podsektorów, zresztą zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego w PZW. Sektor junior/kobieta zwyciężył Przemysław Kojtych (Sensas Lublin I) przed Mateuszem Jeremkiem (WSK Świdnik) i Teresą Borowską-Dobosz (Azoty Puławy). Natomiast zwycięzcami kolejnych podsektorów zostali: Arkadiusz Nakonieczka (Start Dęblin), Franciszek Wysocki (Sensas Lublin I), Marcin Kasprzak (Sensas Lublin I), Krzysztof Tymicki (WSK Świdnik), Andrzej Wasil (SARS Haczyk) oraz Łukasz Gałązka (Sensas Lublin I).

 

W klasyfikacji drużynowej najlepsi i to zdecydowanie okazali się zawodnicy klubu Sensas Lublin I (F.Wysocki, M.Kasprzak, Ł.Gałązka). Drugie miejsce zajęła drużyna Milo Matchpro Lin Czuby (G.Banucha, G.Mirosław, P.Gębała), a na najniższym stopnium podium uplasował się klub Stynka Lerby Team (B.Wąsik, H.Słabczyński, S.Staroń).

 

Kolejne dwie tury Spławikowego GP Okręgu odbędą się w dniach 29-30 kwietnia również na Zalewie Zemborzyckim. W załączniku znajdują się pełne wyniki, a więcej o 1 turze zawodów (pełna relacja, wywiady, filmy, zdjęcia) w kolejnym wpisie.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama