Komunikaty

GPX Okręgu Lubelskiego w wędkarstwie muchowym „Puchar Bystrej”. Muchowe Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego Juniorów

Komunikaty | 2017-03-20 | Publikujący: Sport w Lublinie

Zarząd Koła PZW Nałęczów i ZO PZW Lublin organizuje zawody z cyklu GPX Okręgu Lubelskiego w wędkarstwie muchowym „Puchar Bystrej" i Muchowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów . Zawody odbędą się w niedziele 02. 04.2017 roku na rzece Bystrej.
Zawody rozegrane zostaną w dwóch turach po trzy godziny, na żywej rybie, w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej
Opłata startowa od każdego zawodnika 30 zł.
Zbiórka zawodników w niedzielę 02.04. 2017 od godz. 7 oo - przy boisku w Nałęczowie
- czas trwania zawodów
I tura

8. 30- 11. 3o
11. 30 - 12. 30 przerwa czas na zmianę stanowisk i sektorów
II tura

12. 30 -15. 30
Harmonogram minutowy zawodów może ulec zmianie
Zakończenie zawodów odbędzie się przy Młynie w Iłkach .
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają posiłek.

Planowane wręczenie pucharów godz. 16 30.

Uwaga !! , obowiązują opłaty i przepisy na wodach górskich Okręgu Lubelskiego na 2017 rok .
Zgłoszenia do 30.04.2017 roku pod nr 666-879-182.  Zawodnicy zgłoszeni po terminie mogą zostać nie dopuszczeni do rywalizacji ze względów organizacyjnych.
Całkowity zakaz treningu na rzece Bystrej od dnia 27.03.2017 dla zawodników i trenerów pod groźba niedopuszczenia do zawodów .