OTWARTE ZAWODY SPINNINGOWE PSTRĄG RZEKI CHODELKI

Aktualności | 2017-03-20 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

Koło,,LSM-FART'' zaprasza wszystkich chętnych członków PZW  do udziału w II turze zawodów z cyklu  o tytuł ,, Mistrza Rzek Górskich'', która odbędzie się w dniu 26.03.2017(niedziela) na rzece Chodelce.
 Spotkanie w dniu zawodów o godz. 8.00(po zmianie czasu) w Chodlu przy skrzyżowaniu ul. Rynek i Targowej  na placu przed restauracją Gold Bar. Jest to zaraz przy rzece Chodelce.
 Obowiązuje opłata startowa 25,00zł. łowimy parami, żywą rybą, haki bezzadziorowe i pamiętajmy o obowiązkowych podbierakach.
 Zakończenie o godz. 13.00, natomiast miejsce spotkania końcowego ustalimy przed rozpoczęciem zawodów.
  Na koniec zawodów organizator zapewnia tradycyjnie ciepłą niespodzianke kulinarną.
 Nagrody przyznane zostaną za pierwsze trzy miejsca, punktacja 300pkt. za pstrąga 30cm i 30pkt. za każdy dodatkowy cm. Klasyfikowane będą Pstrągi Potokowe i Tęczowe.
 Uwaga: nagroda niespodzianka ufundowana przez organizatora za największego pstrąga decyduje długość jednak nie mniej niż 40cm. Warunek to zdjęcie( tylko prośba,delikatnie może być w podbieraku).

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU

POWIADOMCIE ZNAJOMYCH !!!

Proszę o wcześniejsze zgłoszenia udziału do dnia 24.03.2017 r.

Wszelkie informacje kol.Andrzej Małysz 508119996