Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Zawody podlodowe o puchar Prezesa firmy Honest.

Aktualności | 2017-03-07 | Publikujący: Koło PZW Mełgiew

Sobota, 18 lutego, przywitała nas wręcz wymarzoną pogodą na rozegranie zawodów podolodowych. Temperatura około 0C, lekki wiatr, zachmurzone niebo. Tylko informacja o spadającym ciśnieniu mogła zaniepokoić startujących wędkarzy. Wszak jak spada ciśnienie, to spada ilość brań.

 

Zawody rozegrane zostały na zbiorniku nr 3 łowiska w Mełgwi. Część startujących od razu ruszyła na zachodnią stronę zbiornika, pozostali zostali we wschodniej, a więc tam gdzie jest najgłębiej. Widać było różną taktykę dobierania miejsca – albo środek zbiornika, albo tuż przy trzcinach. Komu ryba brała, ten pilnował swoich dziur. Kto nie miał szczęścia – co rusz wiercił nowe otwory. Tego dnia ryby chętnie żerowały. Przynajmniej tak mówili wędkarze. Łowiono płocie, okonie, liny, karasie, a nawet wyciągnięto i karpia. Zawody odbyły się oczywiście na żywej rybie.

 

Po rozegraniu jednej 3 godzinnej tury wyniki pokazały, że ryby brały znakomicie. Najlepszym spośród 17 zawodników okazał się - Michał Mazur - 7780 pkt (z bonusami),  II miejsce zajął Kazimierz Puławski - 4600 pkt, a trzecie Paweł Domanczyk - 3480 pkt. Statuetkę za największą rybe otrzymał - Karol Myszkowski, a za najmniejszą Grzegorz Dolecki.

 

Na łowisku pojawili się także najmłodsi wędkarze z naszego koła, którzy podglądali łowiących zawodników i poza konkursem próbowali swoich sił w łowieniu.

 

Na zakończenie odbyło się wręczenie pucharów przez fundatora – prezesa firmy Honest – Odpady  pana  Zbigniewa Nowaka, który jest przyjacielem naszego koła.

 

Patrząc na aurę, były to chyba ostatnie zawody podlodowe rozegnane w sezonie 2016/2017. Czas przygotować się do wiosny, bo marzec tuż tuż, a więc i zawody na rozpoczęcie sezonu.

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama