Jak aktywnie uczestniczyć w nowym systemie Portalu PZW

Aktualności | 2008-11-26 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Otrzymałem wiele pytań w jaki sposób aktywnie można uczestniczyć w tworzeniu wizualizacji naszej strony internetowej. Gdzie i w jaki sposób się zarejestrować, jak się logować?

W prawym górnym rogu naszej strony jest już link  do rejestracji i logowania się na w portalu PZW. Uczestnik zalogowany może poprzez komentarze aktywnie uczestniczyć w wizualizacji tej strony. Wygenerowany login i hasło pozwala nam również wejść na strony portalu  rybobranie.pl   Ten system jest nowym systemem i ma jeszcze wiele niedoskonałości. Część zauważonych mankamentów już zgłosiłem do administratora głównego. Na stronie między innymi brakuje rekordowych połowów.  Mam nadzieje, że uwagi te zostaną zauważone i poprawione. Zalogowanie się do portalu spowoduje umieszczenie użytkownika w tym systemie jako członka koła, wstawienie awatora (zdjęcia) pozwoli na wizualne zapamiętanie użytkownika  a jego obecność w portalu będzie zauważona w zakładce ostatnio widziani. Ze względu na rozwój tego systemu zachęcam do rejestracji i aktywnego uczestnictwa. Być może w przyszłości będzie tu można również przesłać sobie wiadomości co aktywnie zwiększy kontakt Zarządu Koła z jego członkami. Zachęcam wszystkich do śledzenia naszych wiadomości i zwracanie uwag na temat nowego systemu.