Składki

Składki członkowskie oraz składki na zagospodarowanie i ochronę wód w 2017 roku

Składki | 2016-10-10 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W przedstawionym poniżej załączniku przedstawiamy tabelarycznie wysokość składek członkowskich, wpisowego i legitymacji wędkarskich, zatwierdzonych przez Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie, uchwałą nr 149 z dnia 17.09.2016, oraz wysokość składek na zagospodarowanie i ochronę wód w Okręgu Lublin zatwierdzonych uchwałą nr 163/2016 przez ZO PZW w Lublinie w dniu 26.09.2016.
Zarząd Okręgu PZW w Lublinie informuje, że wszystkie porozumienia międzyokręgowe podpisał tylko na wody nizinne. Dlatego składka uzupełniająca umożliwiająca łowienie na wodach górskich w wysokości 80 zł dotyczy tylko członków Okręgu Lubelskiego.