Komisje problemowe ZO PZW w Lublinie w sprawie wniosków z Walnych Zebrań Członków Kół

Aktualności | 2016-02-19 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W przeddzień posiedzenia Zarządu Okręgu PZW w Lublinie z udziałem prezesów kół, otrzymaliśmy od wszystkich komisji problemowych odpowiedzi na wnioski, które zostały zgłoszone na Walnych Sprawozdawczych Zebraniach Członków Kół. Odpowiedzi te zostały zamieszczone w załącznikach do tej informacji. W dniu dzisiejszym nie będziemy komentować tych wniosków. Część z nich jest naprawdę zasadnych i zasługuje na rozważenie i zastosowanie w praktyce. Zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami.