Składka członkowska oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w 2016 roku

Składki | 2015-12-06 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W przedstawionych poniżej załącznikach przedstawiamy tabelę składek członkowskich, wpisowego i legitymacji wędkarskich zatwierdzonych przez Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie uchwałą nr 105 z dnia 28.09.2015, oraz składek na zagospodarowanie i ochronę wód w Okręgu Lublin zatwierdzonych uchwałą nr 114/2015 przez ZO PZW w Lublinie w dniu 21.09.2015.
Zarząd Okręgu PZW w Lublinie informuje, że wszystkie porozumienia międzyokręgowe podpisał tylko na wody nizinne. Dlatego składka uzupełniająca umożliwiająca łowienie na wodach górskich w wysokości 80 zł dotyczy tylko członków Okręgu Lubelskiego.