385 kg szczupaka od 15 X pluska się w naszym Zalewie!

Aktualności | 2015-10-17 | Publikujący: Koło PZW Bychawa

Drapieżniki zdrowe jak ryba - od 30-do 50 cm każdy!

szczupłe

Koledzy wędkarze! Zalew z pomocą 10 członków koła zarybiono szczupakiem. Ryby zwarzono, protokół zarybieniowy podpisano i 385 kg drapieżnika w różnym rozmiarze trafiło do Zalewu. Część szczupaków była w rozmiarze 50-60 cm i prawdopodobnie wytrą się one w tym sezonie w naszej wodzie! W związku z tym Zarząd na wniosek Komisji Zarybieniowej rozważa wprowadzenie całkowitego zakazu połowu drapieżnika do końca roku. Każdy z członków koła ma prawo wypowiedzieć się w tej sprawie, prosimy więc Kolegów o kontakt z członkami Zarządu. Decyzja zapeadnie we wtorek 20 X.

W najbliższym tygodniu spodziewamy się dostawy do 1000 kg karpia w rozmiarze 20-35 cm.
O terminie zawiadomimy na naszej WWW. Z wędkarskim pozdrowieniem Zarząd