Przechodni Puchar Prezesów dla Koła Kraśnik Zarzecze

Aktualności | 2015-10-17 | Publikujący: Koło PZW Kraśnik Zarzecze

drużyna na Puchar Prezesów

W dniu 11.10.2015 roku  na stawach Kraśnickiego Towarzystwa Wędkarskiego w Stróży odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przechodni Prezesów Kraśnickich Kół Wędkarskich. Rywalizację podgrzewał fakt, że dwukrotnie w poprzednich latach zawody wygrywała drużyna Kraśnickiego Towarzystwa Wędkarskiego i gdyby wygrała w tym roku puchar został by w ich rękach na stałe. Zawody wygrała nasza drużyna  Koło Kraśnik Zarzecze, drugie miejsce Koło Kraśnik FŁT, trzecie miejsce Koło Kraśnik Miasto, czwarte Kraśnickie Towarzystwo Wędkarskie, piąte Koło PZW Urzędów, do następnych zawodów w 2016 roku puchar zostanie w naszych rękach a może dłużej... Drużynę reprezentowali: Adam Kasza, Marcin Kwapisz, Marcin Riedel, Piotr Michalski, Piotr Potrzyszcz. Wyniki w sektorach:Adam K.-4;  Marcin K.-2;  Marcin R.-1;  Piotr M.-1;  Piotr P.-1.                                                                                 Wyniki indywidualne i drużynowe wędkarzy Koła Kraśnik Zarzecze startujących w zawodach Puchar Starosty Kraśnickiego, XI Drużynowych Mistrzostwach Kraśnika w Wędkarstwie Spławikowym.
W dniu 27.09.2015 roku na Zalewie w Kraśniku odbyły się zawody indywidualne i drużynowe o Puchar Starosty Kraśnickiego.  Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie: Adam Kasza, Mariusz Kuna, Rafał Głąb, Piotr Michalski. Drużyna wywalczyła II miejsce ulegając tylko drużynie z Poniatowej. Udział w rywalizacji wzięło siedem drużyn. Wyniki w sektorach: Adam K.-2; Mariusz K.-1; Rafał G.-7; Piotr M.-3.           W dniu 04.10.2015 roku na stawach Kraśnickiego Towarzystwa Wędkarskiego w Stróży odbyły się wędkarskie zawody XI Drużynowe Mistrzostwa Kraśnika w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Starosty Kraśnickiego Andrzeja Maja udział wzięło siedem drużyn. Nasza drużyna w składzie Adam Kasza, Mariusz Kuna, Marcin Riedel, Piotr Potrzyszcz zajęła II miejsce, ulegając drużynie Koła Kraśnik FŁT. Indywidualnie II miejsce zajął Adam Kasza, Największą rybę zawodów- leszcza 700 g złowił M. Riedel.