PODZIĘKOWANIA DLA GRUP SSRyb.

·                   W siedzibie Zarządu Okręgu PZW w lublinie odbyło się spotkanie z kierownikami wyróżnionych  grup Społecznej Straży Rybackiej, oraz z nowymi strażnikami którzy otrzymali swoje nominacje .Prezes Zarządu Okręgu PZW w Lublinie Zbigniew Sadowski w asyście V-ce Prezesa ds.Ochrony Wód Stanisława Juchniewicza oraz  członków Komisji Ochrony Wód ZO.PZW w Lublinie wręczyli pamiątkowe statuetki i serdecznie podziękowali za pracę w 2014roku.

·         Za działalność w Ochronie Wód zostało wyróżnionych 17 grup SSRyb z kilku powiatów.

·                Trzynasto osobowa grupa nowych strażników Społecznej Straży Rybackiej w której znalazła się kolejna sympatyczna Pani strażnik, otrzymała dokumenty uprawniające do kontroli.

·         Wszystkim obecnym  na spotkaniu kierownikom grup SSRyb.  serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę a „młodym adeptom" zaangażowania w ochronę wód w 2015 r.