Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

PODZIĘKOWANIA DLA GRUP SSRyb.

·                   W siedzibie Zarządu Okręgu PZW w lublinie odbyło się spotkanie z kierownikami wyróżnionych  grup Społecznej Straży Rybackiej, oraz z nowymi strażnikami którzy otrzymali swoje nominacje .Prezes Zarządu Okręgu PZW w Lublinie Zbigniew Sadowski w asyście V-ce Prezesa ds.Ochrony Wód Stanisława Juchniewicza oraz  członków Komisji Ochrony Wód ZO.PZW w Lublinie wręczyli pamiątkowe statuetki i serdecznie podziękowali za pracę w 2014roku.

·         Za działalność w Ochronie Wód zostało wyróżnionych 17 grup SSRyb z kilku powiatów.

·                Trzynasto osobowa grupa nowych strażników Społecznej Straży Rybackiej w której znalazła się kolejna sympatyczna Pani strażnik, otrzymała dokumenty uprawniające do kontroli.

·         Wszystkim obecnym  na spotkaniu kierownikom grup SSRyb.  serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę a „młodym adeptom" zaangażowania w ochronę wód w 2015 r.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Domaciuk Marcin Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

    maxikaz99

    Kierownik grupy SSRyb Stoczek Zakrzówek został poinformowany dlaczego strażnicy nie znaleźli się w tej wyróżnionej grupie,sprawa została wyjaśniona i niestety czasu nie cofniemy.Ilość przeprowadzonych akcji oczywiście ma znaczenie ale nie decyduje o wyróżnieniu tylko i wyłącznie.Bardzo dobrze jednak że jako odpowiedzialny za grupę strażników kierownik sprawą się zainteresował i jakiego typu problem wystąpił.Oczywiście w imieniu Komisji Ochrony Wód ZO PZW serdecznie dziękuję wszystkim strażnikom SSRyb z kołą PZW Stoczek Zakrzówek za poświęcony czas i zaangażowanie w ochronę naszych wód górskich .

  • piotr_zieleniak Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

    Ciekawe czemu wśród wyróżnionych grup SSR nie było strażników z Koła Stoczek Zakrzówek skoro przeprowadzili ponad 80 kontroli na wodach górskich kontrolując ponad 300 osób. Dodatkowo prowadzili nocne patrole podczas pilnowania tarlisk pstrąga.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama