Składki członkowskie i składki okręgowe na zagospodarowanie i ochronę wód w Okręgu Lublin

Składki | 2015-01-07 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W przedstawionym poniżej załączniku przedstawiamy tabelę składek członkowskich, wpisowego i legitymacji wędkarskich zatwierdzonych przez Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie uchwałą nr 43 z dnia 27.09.2014, oraz składek na zagospodarowanie i ochronę wód w Okręgu Lublin zatwierdzonych uchwałą nr 67 przez ZO PZW w Lublinie w dniu 18.09.2014.

Zarząd Okręgu PZW w Lublinie informuje, że wszystkie porozumienia międzyokręgowe podpisał tylko na wody nizinne. Dlatego składka uzupełniajaca umożliwiajaca łowienie na wodach górskich w wysokości 80 zł dotyczy tylko członków Okręgu Lubelskiego.