Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Muchowe Mistrzostwa Okręgu 16-17.08.2014 r. Rzeka San i Zbiornik Myczkowce

Aktualności | 2014-09-02 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniach 16-17.08.2014 roku zostały rozegrane Muchowe Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w kategorii seniorów i juniorów na rzece San i zbiorniku Myczkowce, miejscem zbiórki był bar przy Kamieniu Leskim, w całej imprezie uczestniczyło blisko 20 zawodników , zawody rozegrane zostały w trzech turach -sobota dwie tury, niedziela jedna na żywej rybie, ponadto rzeka została podzielona na dwa sektory- łowisko specjalne San i San poniżej ujścia Hoczewki .
Dzień pierwszy 16.08.2014 r.
Pogoda jak i warunki były sprzyjające mimo dość ulewnych burz które przeszły dzień wcześniej ,dało się łowić , jedynie w dolnych odcinkach rzeki -brudziła Hoczewka -łowienie było utrudnione ze względu na małą widoczność -choć ryby brały nieźle . Po I turze większość uczestników była zadowolona ,przysłowiowe zera były nieliczne, swoje sektory wygrali Sławomir Skałuba i Rysiek Bąk oraz czarny Koń tej imprezy Kamil Rosiecki, aczkolwiek zawodnicy tuż za nimi byli bardzo blisko .
Druga tura minęła mniej spokojnie bo na łowisku specjalnym była chwila przerwy ze względu na burzę . Ryby brały doskonale, ale jak zawszę nie wszystkim . Sektory wygrali - Piotr Zieleniak, Rysiek Bąk i Mariusz Rodak
Dzień drugi 17.08.2014r.
Warunki znacznie lepsze co prawda zerwał się przyjaciel muszkarza wiatr ,wode w dolnych partiach rzeki około 15 m brudziła znów Hoczewka, za to górny San czysty minimalnie przetrącony woda do łowienia . Drugi dzień przyniósł niezłe wyniki . Swoje sektory wygrali kol. Kamil Rosiecki ,Ryszard Bąk, Sławomir Skałuba. Mimo współzawodnictwa atmosfera była wyśmienita nikt nie zgłaszał protestów, jedni się uczyli drudzy przyglądali, a najlepsi łapali .
Podziękowania dla Okręgu Krosno za użyczenie tak dobrej i rybnej wody i pracowników tegoż Okręgu wspierających nasze Mistrzostwa, dla sędziego Głównego Andrzeja Doleckiego i całej komisji sędziowskiej.
Szczegółowe wyniki poniżej dodam tylko, że Mistrzem Okręgu w kategorii juniorów został Kacper Rudzki z koła Bełżyce drugie miejsce dla kol. Michała Kurnickiego ,a w kategorii seniorów kol. Ryszard Bąk z Koła Bystrzyca ,wicemistrzem kol. Sławomir Skałuba, a trzecie miejsce zajął kol. Piotr Zieleniak wszyscy z tego samego Koła. Wraz z Mistrzostwami żegnamy lato, do spotkania w Październiku na GPX Okręgu na Bystrzycy.
Szczegółowe wyniki poniżej jak i fotorelacja . Ogółem złowiono około 240 ryb
W tym 50 lipieni.
R.B.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • piotr_zieleniak Data dodania: 4 lata temu Oceń: 2 + / -

    Darku. Zdjęcia znalazłem tutaj https://plus.google.com/photos/101118976663046944540/albums/6051951568486444209

  • darek72 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 8 + / -

    i gdzie te zdjecia i szczegółowe wyniki,ja nic nie widzę

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama