Okręg PZW w Lublinie
http://www.lublin.pzw.org.pl

Aktualności

Rozpoznaj się na zdjęciu i weź udział w naszym konkursie z nagrodami.

Aktualności | 2010-03-21 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Przygotowując materiał obrazujący tradycje wędkarstwa w Polsce a tym samym historię Polskiego Związku Wędkarskiego poszukiwałem starych zdjęć przedstawiających tą działalność. Niestety moje poszukiwania spełzły na niczym. Natrafiłem na kilkanaście reprodukcji rycin i fotografii prasowych niekoniecznie polskich. Wpadłem wtedy na pomysł odświeżenia swoich albumów, które co prawda dotyczą tylko ostatnich 30 lat, ale to też kawał historii. Znalazłem grubo ponad czterysta zdjęć, które zeskanowałem i upubliczniłem. Przeglądając te zdjęcia, ze smutkiem stwierdziłem, że części kolegów już z nami nie ma i już nigdy nie staną do wspólnego zdjęcia. Zauważyłem jednak, że na naszych zdjęciach jest bardzo dużo dzieci i młodzieży. W dniu dzisiejszym to już dorośli ludzie w wieku 30 - 50 lat. Do nich właśnie kieruję te słowa: Rozpoznaj się na zdjęciu i wygraj nagrodę.

Zdjęcia umieściłem na Naszej galerii 2010 roku w programie Picasa Web Albums ( kliknij tutaj) w albumie Oblicze koła w historii PZW. Zdjęcia w tym albumie można oglądać na kilka sposobów, wypróbuj każdy z nich - ciekawa rozrywka.

Aby wziąć udział w tym konkursie, należy zarejestrować się na naszym portalu www.pzw.org.pl/rogozno a następnie zalogować się i wpisać komentarz do tej wiadomości podając nazwisko i numer zdjęcia na którym się odnalazłaś lub odnalazłeś. Można również wysłać mi wiadomość tekstową na adres oswrogozno@poczta.fm  Chętnie poznałbym Wasze losy, dlatego bardzo proszę o skreślenie kilku słów o sobie. Czy nadal Waszą pasją jest wędkarstwo, czy przygoda związana z naszym kołem zostawiła u Was jakieś wspomnienia.

Wśród uczestników naszego konkursu rozlosujemy upominki wędkarskie, a już dzisiaj, jeśli nie posiadasz takiego zdjęcia, a chciałbyś mieć go w swoim albumie, to nasza galeria jako galeria publiczna zezwala na ich kopiowanie.

Marek Harasim