Mapa porozumień na rok 2018 - Okręg PZW w Skierniewicach

• Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

Zezwolenie na wędkowanie każdy członek otrzyma przy wykupieniu składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód na 2018r. Okręgu Skierniewice.
  • Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody nizinne

Osoby zainteresowane mogą pobrać bezpłatnie zezwolenie w dowolnym Kole Okręgu Ciechanów.
  • Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne