Mapa porozumień na rok 2018 - Okręg PZW w Rzeszowie

• Okręg PZW w Krośnie - porozumienie na wody nizinne

Okręg PZW w Krośnie udostępnia dla członków PZW w Rzeszowie: 1.Rzeka Wisłok – Obwód rybacki Nr 2 (od mostu drogowego w m. Bzianka do ujścia rzeki Stobnica). 2.Rzeka Wisłoka – Obwód rybacki nr 2 (od ujścia Jasiołki do ujścia Jodłówki).
  • Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody nizinne

Okręg PZW w Tarnobrzegu udostępnia dla członków PZW w Rzeszowie: 1.Rzeka Wisła- Obwód rybacki nr 6 (od ujścia rzeki Wisłoka do ujścia rzeki San. Dodatkowo kanał elektrowni w Połańcu).
  • Okręg PZW w Zamościu - porozumienie na wody nizinne

Okręg PZW w Zamościu udostępnia dla członków PZW w Rzeszowie: 1.Rzeka Tanew – Obwód rybacki Nr 2 (od mostu w miejscowości Króle do ujścia w Ulanowie).

Zdjęcia z galerii