Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Mapa porozumień na rok 2019 - Okręg PZW w Radomiu

 • Okręg PZW w Bielsku-Białej - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Bielsko Biała – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, maja prawo do wniesienia składki w wysokości 100 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach górskich i nizinnych, wszystkimi dopuszczonymi metodami, w tym ze środków pływających.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

  Chełm – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.
 • Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody nizinne

  Ciechanów – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.
 • Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Częstochowa – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody nizinne

  Elbląg – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Gdańsku - porozumienie na wody nizinne

  Gdańsk – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody nizinne

 • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody nizinne

  Kalisz – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości (wędkarze Radomscy – 80 zł, wędkarze Kaliscy – 100 zł), która uprawnia do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych, wszystkimi dopuszczonymi metodami, w tym ze środków pływających.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Katowice – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości 100 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach górskich i nizinnych, wszystkimi dopuszczonymi metodami, w tym ze środków pływających.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Kielce – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych. Składka obejmuje zbiornik Domaniów i Jagodno (wędkarze Okręgu Radomskiego wnoszą składkę w wys. 60 zł, wędkarze Okręgu Kieleckiego wnoszą składkę – 75 zł).

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody nizinne

  Legnica – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości 100 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

  Lublin – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych (obowiązuje wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb).
 • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Piotrków Trybunalski – członkowie Okręgu PZW w Radomiu, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu mają prawo do wędkowania na wodach granicznych: – na rzece Drzewiczka*, na odcinku od jej ujścia do rzeki Pilicy, w górę rzeki do mostu drogowego na trasie Opoczno – Drzewica, w miejscowości Zameczek, wraz z wodami jej dopływów. – rzeka Pilica na odcinku od ujścia rzeki Drzewiczka, w górę rzeki do mostu kolejowego w miejscowości Gapinin, wraz z wodami jej dopływów. – członkowie Okręgu PZW w Radomiu, po wniesieniu składki w wysokości 69 zł nabywają prawo do wędkowania na wodach górskich i nizinnych Okręgu Piotrkowskiego PZW.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody nizinne

  Siedlce – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych (wędkarze Okręgu Siedleckiego 75 zł + 25 za połów ze środka pływającego, wędkarze Okręgu Radomskiego – 58 zł).

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

  Sieradz – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości 80 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Skierniewicach - porozumienie na wody nizinne

  Skierniewice – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych (obowiązuje wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb).
 • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Słupsk – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych. Członkowie Okręgu PZW w Radomiu wnoszą składkę: – pełną (wody górskie i nizinne) – 105 zł, – niepełną (wody nizinne) – 85 zł.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: .

 • Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Tarnobrzeg – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych (obowiązuje wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb).
 • Okręg PZW w Tarnowie - porozumienie na wody nizinne

  Tarnów – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody nizinne

  Wałbrzych – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki w wysokości 100 zł, która uprawnia do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Okręg PZW w Zamościu - porozumienie na wody nizinne

  Zamość – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych obydwu okręgów z brzegu i środków pływających.Porozumienie nie dotyczy wód Okręgu PZW w Zamościu: Rogóźno, Bojary, Zagóra. Na zbiornik Nielisz obowiązuje składka uzupełniająca 75 zł (TROLLING/POROZUMIENIA) lub 50 zł ulgowa (dla odznaczonych Złotą i Srebrną odznaką PZW).Wędkarzy Okręgu PZW Zamość obowiązuje: na zbiornik Domaniów/Jagodno składka roczna ulgowa w wys. 75 zł lub 50 zł dla odznaczonych Złotą i Srebrną odznaką PZW.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody nizinne

  Białystok – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.
 • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody nizinne

  Wrocław – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wniesienia składki członkowskiej ulgowej, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

  Dopłata na wody nizinne: .

 • PZW Okręg w Białej Podlaskiej - porozumienie na wody nizinne

  Biała Podlaska – członkowie umawiających się Okręgów, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama

Zdjęcia z galerii