Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Mapa porozumień na rok 2017 - Okręg PZW w Radomiu

 • Okręg PZW w Bielsku-Białej - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Bielsko Biała – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Chełm – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Ciechanów – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Okręg PZW Częstochowa – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Elbląg – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Gdańsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Okręg PZW Gdańsk – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody górskie i nizinne: ,

 • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Kalisz – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Katowice – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Okręg PZW Kielce – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych oraz wodach pozaobwodowych umawiających się okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb na wodach nizinnych.
 • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Legnica – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Lublin – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb na wodach nizinnych.
 • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Piotrków Trybunalski – porozumienie dotyczy tylko obwodu rybackiego rzeki Drzewiczka nr 1. Wymagane zezwolenie na amatorski połów ryb Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim, które może być wydane nieodpłatnie po wniesieniu składek na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu PZW w Radomiu.
 • Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Siedlce – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Sieradz – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Słupsk – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody górskie i nizinne

  Okręg PZW Tarnobrzeg – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych umawiających się okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb na wodach nizinnych.
 • Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Wałbrzych – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • Okręg PZW w Zamościu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Zamość – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Białystok – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów.
 • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Wrocław – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej.

  Dopłata na wody nizinne: ,

 • PZW Okręg w Białej Podlaskiej - porozumienie na wody nizinne

  Okręg PZW Biała Podlaska – członkowie okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się okręgów, po wniesieniu składki ulgowej. Porozumienie zostało zawarte 15 stycznia 2017 r. Data wpływu do BZO – 26.01.2017 r.

  Dopłata na wody nizinne: ,

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii