Mapa porozumień na rok 2020 - Okręg PZW w Poznaniu

• Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody nizinne

Wzajemne porozumienie na wybrane akweny bez konieczności wnoszenia dodatkowych składek: Członkowie Okręgu Poznańskiego nabywają możliwość wędkowania na jez. Pakawskim, rz. Wełnie Nr 6 i 8, rz. Warcie Nr 9, rz. Noteć Nr 9 Członkowie Okręgu Nadnoteckiego nabywają możliwość wędkowania na jez. Chojeńskim, rz. Wełnie nr 9 i rz. Warcie Nr 7, 8 i 10

Dopłata na wody górskie: tak, wody nizinne: tak, wody górskie i nizinne: tak

• Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim - porozumienie na wody nizinne

Członkowie Okręgu Poznańskiego nabywają możliwość wędkowania bez konieczności wnoszenia dodatkowych składek na części obwodu rybackiego rzeki Warty Nr 11 o długości 24,3 km na odcinku od dopływu strugi z jez. Barlińskiego (140 +500 kilometraż rzeki Warty) do granicy województw Wielkopolskiego i Lubuskiego (116 +200 km rzeki Warty). Zezwolenia wydają Koła poznańskie zainteresowanym członkom posiadającym wniesioną pełną składkę członkowska na ochronę i zagospodarowanie wód.

Dopłata na wody górskie: tak, wody nizinne: tak, wody górskie i nizinne: tak

• Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Koszalinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

porozumienie obejmujące 150 zezwoleń dla członków PZW Poznań oraz 300 zezwoleń dla członków PZW Koszalin. Członek Okręgu poznańskiego zezwolenia na Okręg koszaliński można pobrać w biurze Okręgu w Poznaniu po okazaniu legitymacji potwierdzającej wniesienie składki okręgowej pełnej.
  • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne