Mapa porozumień na rok 2018 - Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim

• Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 67,- zł

• Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie na wody nizinne i górskie w opcji tzw. „0". Wykaz wód udostępnionych w ramach porozumienia wyszczególniony jest w zezwoleniu Okręgu PZW uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim. Zezwolenie do pobrania u skarbnika koła macierzystego okręgu. Limitowana ilość wzajemnie przekazywanych zezwoleń.
  • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie na wody nizinne w opcji tzw. 50/50. Członkowie po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym okręgu mają prawo indywidualnego wykupienia w danym okręgu składki okręgowej ulgowej, jaka obowiązuje na terenie okręgu, na którego amatorski połów ryb będzie się odbywał.

Dopłata na wody nizinne: 51,- zł

• Okręg PZW w Opolu - porozumienie na wody nizinne

Zezwolenia i znaki składek do nabycia w Biurze ZO PZW w Piotrkowie Tryb. w cenie 123,- zł . Wykaz wód udostępnionych w ramach porozumienia wyszczególniony jest w zezwoleniu Okręgu PZW uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim (z wyłączeniem znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz Zbiornika Kluczbork i Zbiornika Ujazd).

Dopłata na wody nizinne: 123,- zł

• Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody nizinne

Dopłata na wody nizinne: 55,- zł

• Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody nizinne: 80,- zł, wody górskie i nizinne: 93,- zł

• Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie na wody nizinne i górskie w opcji tzw. 50/50. Członkowie po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym okręgu mają prawo indywidualnego wykupienia w danym okręgu składki okręgowej ulgowej, jaka obowiązuje na terenie okręgu, na którego amatorski połów ryb będzie się odbywał. Dopłata za połów z łódki-55,- zł oraz dopłata za troling-120,- zł.

Dopłata na wody nizinne: 72,- zł, wody górskie i nizinne: 89,- zł

• Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Tarnowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne