Mapa porozumień na rok 2017 - Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim

• Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

17. Okręg PZW Nadnotecki w Pile – umożliwia wszystkim członkom PZW, którzy wnieśli składki okręgowe w macierzystych okręgach nabycie zezwolenia za wartość składki okręgowej ulgowej.

Dopłata na wody górskie: 95, wody nizinne: 82

• Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie na wody nizinne i górskie w opcji tzw. 50/50. Członkowie po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym okręgu mają prawo indywidualnego wykupienia w danym okręgu składki okręgowej ulgowej, jaka obowiązuje na terenie okręgu, na którego amatorski połów ryb będzie się odbywał.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 67

• Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 67

• Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie na wody nizinne i górskie w opcji tzw. „0". Wykaz wód udostępnionych w ramach porozumienia wyszczególniony jest w zezwoleniu Okręgu PZW uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim. Zezwolenie do pobrania u skarbnika koła macierzystego okręgu. Porozumienie dotyczy wyłącznie wędkarzy, którzy byli członkami w tych okręgach w roku 2016 oraz osób nowo wstępujących do PZW zamieszkałych na terenie działania tych okręgów. Limitowana ilość wzajemnie przekazywanych zezwoleń.
  • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 70

• Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody nizinne: 50, wody górskie i nizinne: 90

• Okręg PZW w Opolu - porozumienie na wody nizinne

Dopłata 100,- zł. Zezwolenia i znaki składek do nabycia w Biurze ZO PZW w Piotrkowie Tryb. w cenie 100,- zł . Wykaz wód udostępnionych w ramach porozumienia wyszczególniony jest w zezwoleniu Okręgu PZW uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim (z wyłączeniem znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz Zbiornika Kluczbork i Zbiornika Ujazd).

Dopłata na wody nizinne: 100

• Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 55

• Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie na wody nizinne i górskie w opcji tzw. „0". Wykaz wód udostępnionych w ramach porozumienia wyszczególniony jest w zezwoleniu Okręgu PZW uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim. Zezwolenie do pobrania u skarbnika koła macierzystego okręgu. Limitowana ilość wzajemnie przekazywanych zezwoleń.
  • Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody nizinne: 78, wody górskie i nizinne: 90

• Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody nizinne: 72, wody górskie i nizinne: 89

• Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Tarnowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 80

• Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 70

• Okręg PZW w Zamościu - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie na wody nizinne w opcji tzw. „0". Wykaz wód udostępnionych w ramach porozumienia wyszczególniony jest w zezwoleniu Okręgu PZW uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim. Druk zezwolenie do nabycia za opłatą 2,- zł w Biurze Zarządu Okręgu PZW w Zamościu.
  • PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody nizinne: 70