Mapa porozumień na rok 2018 - Okręg PZW w Jeleniej Górze

• Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW Nadnotecki w Pile. Zezwolenia wydawane wyłącznie przez biuro Zarządu Okręgu.
  • Okręg PZW w Bielsku-Białej - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 75,00 zł

• Okręg PZW w Bydgoszczy - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2018 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgach będącymi stroną Porozumienia.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 125,00 zł

• Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 72,00 zł

• Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Elblągu. Zezwolenia wydawane wyłącznie przez biuro Zarządu Okręgu.
  • Okręg PZW w Gdańsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody nizinne: 76,00 zł (tylko nizinne), wody górskie i nizinne: 115,00 zł

• Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 74,00 zł

• Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 62,50 zł

• Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 58,00 zł

• Okręg PZW w Opolu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje limit zezwoleń – 100 szt. Zezwolenia wydawane wyłącznie przez biuro Zarządu Okręgu
  • Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 54,00 zł

• Okręg PZW w Radomiu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

Dopłata na wody nizinne: 55,00 zł

• Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 93,00 zł

• Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2018 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód ulgowej (50%) w Okręgach będącymi stroną Porozumienia. Porozumienie dotyczy wędkowania na wodach Okręgu PZW w Szczecinie wyłącznie z brzegu. dopłata na wody nizinne – 72,00 zł (dwie wędki lub spinning) dopłata na wody górskie – 89,00 zł (dwie wędki lub spinning z brzegu – obejmuje również wody nizinne) Członkowie PZW (obu Okręgu) odznaczeni „Złota Odznaką z Wieńcami” są zwolnieni z wnoszenia składek na ochronę i zagospodarowanie wód.

Dopłata na wody górskie: 89,00 zł (dwie wędki lub spinning z brzegu – obejmuje również wody nizinne), wody nizinne: 72,00 zł (dwie wędki lub spinning)

• Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2018 r. wniesionych w macierzystych Okręgach. Obowiązuje limit zezwoleń – 20 szt. Zezwolenia wydawane wyłącznie przez biuro Zarządu Okręgu.
  • Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie dodatkowego, bezpłatnego zezwolenia na Okręg PZW w Zielonej Górze.

Zdjęcia z galerii