Mapa porozumień na rok 2017 - Okręg PZW w Jeleniej Górze

Dopłata na wody górskie i nizinne: 75 zł

• Okręg PZW w Bydgoszczy - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2017 r. wniesionych w macierzystych Okręgach. Zezwolenie na amatorski połów ryb w Okręgu PZW Częstochowa można pobrać w biurze Zarządu Okręgu.
  • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 67 zł

• Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 60 zł

• Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 55 zł

• Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Olsztynie - porozumienie na wody nizinne

Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2017 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód ulgowej na wody nizinne (50%) w Okręgach będącymi stroną Porozumienia. Porozumienie nie dotyczy wędkowania na wodach górskich.

Dopłata na wody nizinne: 95 zł

• Okręg PZW w Opolu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2017 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód ulgowej w Okręgach będącymi stroną Porozumienia. W ramach Porozumienia do amatorskiego połowu ryb dopuszczone są wyłącznie wody wchodzące w skład obwodów rybackich (rzeki i zbiorniki zaporowe), z wyłączeniem zbiorników Kluczbork i Ujazd (Okręg PZW Opole). Dopłata na wody Okręgu PZW Opole: 100,00 zł Dopłata na wody Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 67,00 zł

Dopłata na wody górskie i nizinne: Dopłata na wody Okręgu PZW Opole: 100,00 zł Dopłata na wody Okręgu PZW w Jeleniej Górze: 67,00 zł

• Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 50 zł

• Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie dotyczy amatorskiego połowu ryb na udostępnionych przez Okręgi wodach nizinnych. Wędkarze Okręgu PZW w Sieradzu chcący dokonywać amatorskiego połów ryb na wodach górskich Okręgu PZW w Jeleniej Górze zobowiązani są do wniesienia składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2017 r. w Okręgu PZW w Jeleniej Górze.

Dopłata na wody górskie: 100%

• Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2017 r. wniesionych w macierzystych Okręgach oraz dodatkowo wniesienie składki na ochronę i zagospodarowanie wód ulgowej (50%) w Okręgach będącymi stroną Porozumienia. Porozumienie dotyczy wędkowania na wodach Okręgu PZW w Szczecinie wyłącznie z brzegu.

Dopłata na wody górskie i nizinne: Dopłata na wody nizinne – 72,00 zł (dwie wędki lub spinning) Dopłata na wody górskie – 89,00 zł (dwie wędki lub spinning z brzegu – obejmuje również wody nizinne)

• Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody górskie i nizinne

Obowiązuje posiadanie składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód 2017 r. wniesionych w macierzystych Okręgach. Zezwolenie na amatorski połów ryb w Okręgu PZW Białystok można pobrać w biurze Zarządu Okręgu.
  • Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

• PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłata na wody górskie i nizinne: 70 zł