Mapa porozumień na rok 2019 - PZW Okręg w Białej Podlaskiej

• Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie w opcji zerowej za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych 2018 r - 2021 rok; Zbiorniki dostępne po opłaceniu składki uzupełniającej 80 złotych: Wytyczno, Zahajki, Stańków, Żółtańce Duży, Żółtańce Mały, Staw, Tuligłowy, Tuligłowy kąpielisko, Niva I i II, Husynne, Lubański.
  • Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie w opcji zerowej za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na - 2019 rok;
  • Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie w opcji 50/50 za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na - 2019 rok; Członkowie Okręgu PZW Biała Podlaska wnoszą składkę 100 złotych. Członkowie Okręgu PZW Elbląg wnoszą składkę 55 złotych.
  • Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie w opcji 50/50 za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na 2018 r - 2021 rok; Członkowie Okręgu PZW Biała Podlaska wnoszą składkę 80 złotych. Członkowie Okręgu PZW Kalisz wnoszą składkę 55 złotych.
  • Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie w opcji zerowej za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na 2018 r - 2021 rok;
  • Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie w opcji 50/50 za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na 2018 r - 2021 rok; Członkowie Okręgu PZW Biała Podlaska wnoszą składkę 100 złotych. Członkowie Okręgu PZW Legnica wnoszą składkę 55 złotych.
  • Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Radomiu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie w opcji 50/50 za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na - 2019 rok; Członkowie Okręgu PZW Biała Podlaska wnoszą składkę 58 złotych. Członkowie Okręgu PZW Siedlce wnoszą składkę 55 złotych.
  • Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Skierniewicach - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie w opcji 50/50 za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na 2018 - 2021r. Członkowie Okręgu PZW Biała Podlaska wnoszą składkę 100 złotych. Członkowie Okręgu PZW Wałbrzych wnoszą składkę 55 złotych.
  • Okręg PZW w Zamościu - porozumienie na wody nizinne

Porozumienie w opcji zerowej za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na 2019r
  • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody nizinne

• PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie w opcji 50/50 za wyjątkiem łowisk specjalnych i licencyjnych na 2018 r - 2021 rok; Członkowie Okręgu PZW Biała Podlaska wnoszą składkę 100 złotych. Członkowie Okręgu PZW Wrocław wnoszą składkę 55 złotych.

Zdjęcia z galerii