Podlodowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu w Lublinie
Oceń:

Podlodowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu w Lublinie
Do rywalizacji przystąpiło 54 zawodników reprezentujących 27 kół i klubów wędkarskich naszego Okręgu. Pomimo ciężkich warunków, zawody należy zaliczyć do udanych, co zostało stwierdzone podczas ceremonii zakończenia, w której wziął udział fundator pucharów Prezes ZO PZW w Lublinie Zbigniew Sadowski. Łącznie zawodnicy w zawodach złowili 2293 ryby o łącznej wadze 46 kg. Tylko jednemu zawodnikowi nie udało się wyłowić żadnej ryby. Natomiast na drugim biegunie znalazł się Marek Winiarski z koła WSK Świdnik, który skutecznie zrewanżował się kolegom za Mistrzostwa Okręgu. Jego pewne zwycięstwo nie było w tym wypadku żadną niespodzianką. Niespodzianki nie zanotowano również na drugiej pozycji, gdyż Paweł Tkaczyk z Barrakudy był jednym z pretendentów do zwycięstwa. Niespodzianką natomiast były dwa kolejne miejsca. Sławomir Łoziński i Andrzej Kaliszuk z Koła PZW w Uścimowie do faworytów nie należeli, a dobra postawa i lokata w klasyfikacji indywidualnej, dała im zwycięstwo w historycznej, bo pierwszej drużynowej klasyfikacji tych zawodów.